Prázdniny končí, jde se makat

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes jsem skoro celý den nic nedělal a dokonce byl na internetu úplně minimálně, což je u mě v poslední době opravdu vzácný okamžik. A důvod? Ten je jednoduchý. Dnes mi končí takové malé prázdniny (2 měsíční), které byli způsobeny pracovním úrazem (natržené vazy v zápěstí levé ruky) a rozhodl jsem se tento dnešní poslední den strávit pro změnu trochu jinak.

Za ty dva měsíce, co jsem byl doma a trochu více se začal věnovat tomuto webu/blogu Kecy k věci.cz, který se mi podařil celkem dobře nakopnout a získat pravidelnou návštěvnost, která má navíc neustále se zvyšující tendenci. S nástupem do civilního zaměstnání (Letiště Praha) přijdu o velké množství času, které jsem mohl blogu věnovat a tím se nejspíše sníží frekvence článků atd..

Přeci jenom po 12 hodinách v zaměstnání si moc dobře nedovedu představit sednout si večer k notebooku a honem začít smolit nějaký článek. Přesto, pokud jste se sem již naučili chodit a navštěvujete Kecy k věci.cz rádi, mohu vás ujistit, že se na blog vykašlat nehodlám a budu se mu snažit věnovat co jen to půjde i nadále.

Nějaké články a rozhovory mám již rozdělané a naopak jsem ještě oslovil další a další subjekty, takže toto určitě nebude končit. Navíc, během té doby, co jsem byl doma a defakto si kromě návštěv lékařů, rehabilitací a nemocnice mohl dělat co jen jsem chtěl a jak jsem chtěl, tak jsem si uvědomil, co bych chtěl dělat dále a rozhodl jsem se razantně změnit svojí budoucnost, kterou chci zaměřit právě na oblast internetu a tím bych měl opět dostatek času na Kecy k věci.cz ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 1.4.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 587

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Prázdniny končí, jde se makat

  1. freez napsal:
    Vidím že máme jednak podobnou vizi a taky podobný problém s podnikáním při zaměstnání, někdy je opravdu hrozné, když přijdeš po 12ti, no spíš 14-15 hodinách domů z práce a musíš ještě něco dodělávat na webech, kdo nezkusil, neuvěří 😀
  2. AlesN napsal:

    Máš pravdu, občas je to opravdu hoodně náročné vše stíhat, zvládat a stojí to plno sil. Někdy mám i chuť se na všechno vykašlat a mít svatý klid, ale stejně mi to nedá a za chvilku se jdu do něčeho vrtat 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *