Představuji první slibovanou novinku

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jak jsem již před pár dny naznačil, že se chystám nějaké novinky na svém blogu, tak vám chci představit v předstihu první z nich. Rozhodl jsem se založit novou rubriku, která ponese název rozhovory. Zde se budu snažit dát prostor všem možným zajímavým firmám i jednotlivcům z různých oborů a trochu je vyzpovídat. Prostor dostanou opravdu všichni a pokusím se oslovit i ty, se kterými třeba úplně nesympatizuji.

Rozhovory chci začít dělat tak, aby byli zajímavé pro širou veřejnost a již na nich intenzivně pracuji a oslovil jsem první subjekty s žádostí o rozhovor. Již se mi ozvalo pár firem a souhlasilo, tak se v nejbližších dnech můžete těšit na první kousky. Aby jste si nemysleli, tak tímto zde novinky rozhodně nekončí, jen potřebuji trochu času na zrealizování všeho toho, co bych chtěl udělat a jelikož nejsem žádný programátor, ale všeho samouk, tak to není hned.

Pokud by měl někdo zájem o rozhovor s kýmkoliv, může napsat sem do komentáře a já se ho pokusím zprostředkovat. Nebo pokud rádi čtete o jakémkoliv tématu a uvítali by jste zde více info o něm, tak též můžete napsat komentář a já se to pokusím vylepšit a vyhovět vám.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 26.2.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 557

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *