Přehled WordPress pluginů, které se vyplatí používat

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Redakční systém WordPress nabízí nespočetné množství pluginů, ale ne všechny je potřeba instalovat. Proto jsem se rozhodl udělat takový malý přehled těch, které používám nejčastěji já a mohli by se hodit i vám při tvorbě stránek na tomto redakčním systému. Záměrně jsem sem nedával ty, které jsou již často součástí šablon, jako jsou podobné příspěvky atd.

Google XML Sitemaps – o tomto pluginu jsem zde již psal a to v tomto článku: 5 věcí, které by se neměli opomenout po nainstalování WordPressu, kde najdete i tento plugin ke stažení.

Ad Injection – vynikající plugin na reklamní prvky v článku a pod ním, stáhnout můžete zde: Ad Injection (208)

WP PHP widget – potřebujete dát jakýkoliv kód do widgetu? S tímto pluginem žádný problém, stáhnout si ho můžete zde: WP PHP widget (186)

IFRAME Embed For YouTube – chcete jednoduše vkládat videa z Youtube do vašich stránek? Není nic jednoduššího, jak použít právě tento plugin, který si můžete stáhnout zde: IFRAME Embed For YouTube (182)

Post-views – dobrý plugin na sledování počtu shlédnutí vašich jednotlivých příspěvků. Stáhnout si ho můžete zde: post-views (208)

Revision Control – pomocí tohoto pluginu se vám nebudou v databázi hromadit jednotlivé automaticky uložené příspěvky a každá vaše úprava článku. Stačí dobře nastavit a budete mít uloženou vždy jen jednu verzi a tím ušetříte výrazněji místo. Plugin si můžete stáhnout zde: Revision Control (157)

WP-PageNavi – sami si můžete zvolil, jak bude vypadat vaše stránkování na stránkách. Pomocí tohoto pluginu si to snadno nastavíte. Stáhnout plugin můžete zde: WP-PageNavi (182)

Facebook, Twitter & Google+ Social Widgets – tento plugin vám vloží do příspěvků ikonky na možnost sdílení vašeho článku na sociálních sítí. Stáhnout plugin si můžete zde: Facebook, Twitter & Google+ Social Widgets (217)

Contact Form 7 – vynikající kontaktní formulář a pomocí tohoto pluginu si můžete vytvořit jakýkoliv formulář přímo na míru a to velmi jednoduše. Stáhnout plugin můžete zde: Contact Form 7 (203)

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.6.2012

Zařazeno do: Redakční systémy

Zobrazeno: 1201

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

10 komentářů k: Přehled WordPress pluginů, které se vyplatí používat

 1. Michael napsal:
  Diky za tyhle stranky.Jsem zacatecnik a tyhle informace velice ocenuji.
 2. AlesN napsal:

  Děkuji za ocenění mé práce ;-). Snažím se, aby ty kecy co občas píšu alespoň někomu i případně posloužily.

 3. Forest napsal:
  Ahoj 🙂 Post-views lze nahradit celkem jednoduchým vložením kódu do šablony. Používá se k tomu GoogleAnalytics. Na wordpress.fabulator.cz je návod jak na to 🙂
 4. AlesN napsal:

  @Forest: O této možnosti samozřejmě vím, ale kdyby si se pozorněji všiml, tak já to nikde veřejně nezobrazuji ten počet, tudíž v mém případě je dostačující plugin, který jsem zmínil. Počítá mi to pro mojí vlastní potřebu na pozadí WordPressu ;-).

  PS: Mám rád, když se lidi nějak identifikují jménem a neshánějí jen odkazy na klíčové slovo, ty já odstraňuji, takže i když děkuji za přínosný komentář, odkaz nebude.

 5. Forest napsal:
  @AlesN: Já jsem ani nehledal, jestli jej používáš, jen jsem se k věci vyjádřil, protože jsem počítání taky začal nedávno používat.

  K PS: o odkaz mi vůbec nešlo. Mám ve zvyku (tedy učím se mít ve zvyku) komentovat všechny příspěvky, které jsem přečetl a mám k nim co říct. Takže určitě chápeš, že nemá smysl se zabývat otázkou jestli autor stránky přijme můj link. O klíčové slovo mi opravdu nešlo, jen tak prostě na internetu vystupuji. Ale dobře, chápu, jsi u sebe a máš na to právo 🙂

 6. AlesN napsal:

  @Forest: Jasně, v pohodě, rozhodně nic proti tobě nemám. Používat se dá ledasco a mnoho variant, jen musí vědět člověk, co přesně chce.

  K PS: Poslední dobou se mi stává čím dál častěji, že se komentující snaží lovit jen odkaz na klíčové slovo a pokud na mě vybafne jako u tebe Forest ze všech tří řádků, tak je mi to vždy podezřelé. Nemám nic proti tomu komentující odměnit odkazem za jejich námahu (napsání komentáře), jen nemám rád jak už jsem zmínil sběrače klíčových slov. Třeba máš pravdu a u tebe jsem takto zasáhl neoprávněně, to já nemohu posoudit, jelikož každý může říkat co chce a pravdu těžko poznám a jestli to tak zkutečně je, tak se omlouvám.

  Hoď příště do URL jiný svůj web a já ti ho doplním i do ostatních komentářů, ale tento ti bohužel neschválím.

 7. Forest napsal:
  @AlesN: Upřímně já nemám důvod shánět klíčová slova. Vůbec mě ani nenapadlo, že se to dá dělat na cizím webu a ještě k tomu v komentářích? S tím jsem se ještě nesetkal, takže děkuji za zkušenost 🙂
 8. AlesN napsal:

  @Forest: Omlouvám se, za mojí předešlou podrážděnost ohledně odkazu, doplnil jsem ti ho všude zpět. Nechtěl jsem, aby tu byli samé komentáře na klíčová slova (komentoval například: sony televize atd.), ale mám zde již několik lidí jako ty, že přezdívka je i zároveň jejich web. Takže ještě jednou se omlouvám a byla zjednána náprava 😉

 9. Forest napsal:
  @AlesN: Já to na jednu stranu chápu. Je to Tvoje stránka, takže Tvoje pravidla. Myslím, že jsem k tomu výše napsal vše, co jsem chtěl. Takže děkuji za doplnění. O to víc si teď cením doplnění, děkuji 🙂 Hezký večer.
 10. Toľko pluginov existuje, že človek nemá čas všetky skontrolovať a občas ani nevie, že by také niečo mohlo existovať. Vďaka za každý dobrý prehľad odskúšaných vecí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *