Provedl jsem další změny na Kecy k věci

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jak už jste si možná stihli všimnout, tak jsem provedl zde na Kecy k věci.cz další drobné úpravy, ale tím zdaleka nekončím a v nejbližších dnech dojde ještě postupně k dalším úpravám 😉 Díky těm již hotovým vám mohu doporučit i další celkem užitečné pluginy pro WordPress, které by jste sami mohli případně použít na svých stránkách.

Jako první jsem nahradil plugin jménem Facebook, Twitter & Google+ Social Widgets (díky jeho jménu si myslím, že nemusím popisovat k čemu sloužil) novým pluginem, který se jmenuje ShareThis: Share Buttons and Sharing Analytics. Tento plugin si můžete stáhnout zde: ShareThis: Share Buttons and Sharing Analytics (124)

Tento plugin má opravdu jednoduché nastavení a mnoho možností modifikace výsledného vzhledu. Mě se líbil nejvíce ten, který můžete vidět sami pod článkem. ShareThis toho sám o sobě nabízí tolik, že jsem většinu věcí dokonce odstranil, jelikož je nevyužiji.

Druhou změnou je nasazení pluginu, který se jmenuje Subscribe To Comments a stáhnout si ho opět můžete zde: Subscribe To Comments (123)

Jak už vám možná název pluginu napovídá, tak jeho hlavní funkcí je, upozorňovat komentující na nové komentáře u článků, u kterých sami komentovali. Samozřejmě jen tehdy, pokud si pod tlačítkem Odeslat komentář zaškrtnete odběr.

Originál je sice pouze v angličtině, ale já jsem ho zde na Kecy k věci.cz pro vás přeložil (kdyby se mi tam náhodou vloudila nějaká chybička, tak budu rád za upozornění ;-)), takže tuto funkci může využívat každý si myslím.

Jinak, kdyby se náhodou někdo bál, že jsem ho nasadil jen proto, abych sbíral vaše emaily a pak na ně posílal nějaké hovadiny, tak se nemusíte bát, to v plánu nebylo, není a ani nebude (po už jsem mohl dělat defakto dávno) ;-). Plugin byl nasazen na žádost Honzy Kvasničky, který o něj žádal v komentáři, tak jsem vyhověl.

Myslím si, že by toto mohli uvítat kromě ostatních hlavně poptávači a prodejci poukazů na romantický pobyt pro jednoho, který tu obchodují o sto šest :-).

Další plugin, který hodlám v nejbližší době zde zprovoznit se jmenuje WPtouch, který si můžete stáhnou též zde: WPtouch (110)

Pomocí tohoto pluginu snadno předěláte svůj WordPress web i pro návštěvníky z mobilních telefonů a tabletů. Plugin sice podporuje celkově devět jazyků, ale jak tomu již tradičně bývá, čeština mezi nimi nefiguruje, tak si dělám momentálně svůj překlad (je tam toho celkem dost), proto ještě chvilku potrvá, než ho odzkouším a nasadím do ostrého provozu (ale počítám, že do konce tohoto týdne to bude určitě) ;-).

O dalších změnách zase příště, jelikož si myslím, že nemá cenu popisovat něco, co zde prozatím není a nefunguje, když nebudu počítat ten WPtouch, kde se zdržel pouze překlad, jinak by fungoval okamžitě a angličtinu zde nechci.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 5.11.2012

Zařazeno do: Redakční systémy

Zobrazeno: 656

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

9 komentářů k: Provedl jsem další změny na Kecy k věci

 1. Krabath napsal:
  Prosím tě, jak jsi odstranil něktará ta Share tlačítka z pluginu: ShareThis: Share Buttons and Sharing Analytics
 2. AlesN napsal:

  Je to zcela jednoduché, rozklikni si v nastavení toto: [+] Click to change order of social buttons or modify list of buttons a v řádku, který se ti zobrazí jednoduše umaž to, co tam nechceš ;-).

  Jen pozor, ať máš čárky mezi jednotlivými tlačítky, jinak to hází místo tlačítek nesmysly :-).

 3. Krabath napsal:
  Děkuju moc, já jsem si toho vůbec nevšiml a to jsem něco podobného právě hledal. 😀
 4. Krabath napsal:
  Ještě bych se zeptal, jakej je rozdíl mezi tlačítkem F-Share a F-Like?
 5. AlesN napsal:

  Není zač, když vím, rád vždy poradím ;-). Já to študoval včera, ale přišel jsem na to poměrně brzo.

 6. AlesN napsal:

  Rozdíl je jednoduchý, F-Share sdílí příspěvek na FB, kdežto F-Like tomu dá pouze lajk (To se mi líbí) a to nikdo moc nevidí potom na FB. Já nechal obě varianty, ať si případně kdokoliv vybere to pro něj nejvhodnější. Rád jsem za jakoukoliv sdílecí činnost.

  A navíc, když tam necháš takhle čtyři jako já, tak to pěkně vyplní místo pod článkem, ti jsou málo, alespoň u mě a nechtělo se mi to speciálně stylovat ;-).

 7. Krabath napsal:
  Děkuju.
 8. Vít Petřík napsal:
  Mohl by jsi mi poslat ten překlad wptouchu ?
 9. AlesN napsal:

  @Vít Petřík: Ahoj, kdybych ho měl, dal už by tu byl volně ke stažení. Tím, jak jsem WPTouch více testoval, tak jsem zjistil, že pro mojí potřebu není to nej a tím jsem to ukončil.

  Možná se čase do toho překladu dám i tak, ale nic moc neslibuji, to by o něj musel být joooo velký zájem, že bych to uspíšil 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *