První přidělený rank pro Kecy k věci.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes je historický den pro Kecy k věci.cz z několika důvodů. První důvod byl popsán již v minulém článku a to pokoření hranice 1 000 000 u Alexa Traffic Ranku, což beru jako velký úspěch bez použití jakéhokoliv manual či auto surfu a dokonce i bez jakéhokoliv SEO Linkbuildingu! Kdo se tímto může pochlubit u podobného blogu jako je Kecy k věci.cz? Dokonce jsem ani nic nerozesílal po emailu a nebyla žádná propagace ani po sociálních sítích!

Druhý milník, který nastal dnes je přidělení prvního ranku webu (doméně) Kecy k věci.cz a to od Seznamu. Pokud si projedete kdekoliv doménu Kecy k věci.cz, tak na vás nevyskočí všude samé nuly, jako tomu bylo doposud, ale u hodnoty Srank mám ode dneška již hodnotu 1! Já vím, Srank 1 není žádná extra sláva, ani extra důvod k chlubení, ale tento rank je defakto můj první čistý a získaný jen a jen za obsah a ne za odkazy, jako tomu bylo doposud vždy! Tak mě napadá další otázka, kam se až na tomto poli dá dostat? Je možné dosáhnout vůbec bez propagace (nákupu a výměny odkazů) dosáhnout vysokých ranků?

A proto jsem si stanovil dnešním dnem další pomyslný úkol, který chci splnit a dosáhnout mnou stanoveného cíle, který si vytyčím takto: bez jakéhokoliv mého zásahu (vložení odkazu) dosáhnout pouze psaním textů na tento blog následujících ranku 5 a 5. Pagerank a Srank. Pět je polovina maxima obou ranků, což by mohlo býti reálné. Proto jsem se rozhodl o tom psát postupně seriál (myšleno jak se to vyvíjí). Bude to někdo vůbec číst? No i kdyby ne, text aspoň na Kecy k věci.cz přibude :-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.2.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 638

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *