Revoluce v reklamě na internetu?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokud pravidelně nesledujete dění na internetu, tak se před pár dny rozjela defakto „nová“ revoluce v prodávání reklamy na internetu a odstartoval to Petr Jeník na svém blogu jménem Owww.cz a to konkrétně v tomto článku.

V čem je to tak revoluční? Abych popravdě řekl, tak asi v ničem a jedná se o klasický prodej odkazů, který je pod článkem, ale toto všechno vyvolalo pro mě překvapivě velké pozdvižení, jelikož sám v tom nic převratného nevidím a zde, ani na jiném mém webu to rozhodně zavádět nehodlám.

Pokud by se náhodou někdo z vás nechal unést na této populární vlně, tak pro vás mám doslova skvělou zprávu, jelikož se našel někdo, kdo podobný plugin naprogramoval též. Tedy, abych byl přesný, tak nebyl sám a kopírovačů nápadu se našlo více, ale tento člověk to nedělal pro peníze jako ostatní a uvolnil ho uživatelům naprosto zdarma!

Pokud by vás zajímalo, kde tento plugin najdete, tak zajděte na stránky Honzy Palusky (což je mimochodem i jeden z adminů na Webdealu),  které najdete na adrese www.pes502.cz a nebo pokud je nechcete složitě prohledávat a jde vám jen a jen o to, kde najdete ten plugin (jmenuje se EasyAd a je pouze pro WordPress!), tak klikněte rovnou sem.

Sám jsem plugin nezkoušel a popravdě ani zkoušet nehodlám, tudíž o něm nic víc nevím, proto v případě jakýchkoliv případných dotazů či jakékoliv pomoci s nasazením vás odkážu buď na Webdeal (kde se Honza samozřejmě jako admin vyskytuje a je tam o tomto pluginu i založené vlákno) a nebo přímo na Honzu Palusku (myšleno na jeho blog) a on vám rád o něm případně řekne víc ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 26.8.2012

Zařazeno do: Redakční systémy

Zobrazeno: 610

Štítky: , , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *