S hostingy se roztrhl pytel, ale pozor na ně!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Poslední dobou se mi zdá, že se s novými hostingy roztrhl pytel a pomalu přes noc vyroste někde nějaký nový. Což o to, to by zase až tak nevadilo. Pro uživatele je to jedině výhoda, větší konkurence v tomto segmentu rovná se i větší možnost výběru a člověk může opravdu zvolit to nej co se mu zdá. Ovšem problém je spíš v tom, že se rodí spíše parodie na hostingy než kvalitní služby.

Proto je opravdu vždy potřeba dbát na to, komu svá data vůbec svěřujete! Koukat pokaždé jenom na cenu není ta nejlepší volba. Dneska jsem například natrefil na jeden takový parody hosting jménem Fuelhosting.net. Doporučuji schválně navštívit jejich web a pokochat se. Kdo to provozuje na jejich stránkách nezjistíte (což už je známka toho, že se někdo schovává, otázka proč?), nebo že by služby byli zadarmo, když tam není žádné IČ?Přece nemůžu platit někomu za něco, když nevím ani komu bych to měl vlastně platit. Ovšem dohledat se dá vždy vše nějakým způsobem, ale to až na závěr.

Další věc, která mě okamžitě zaujala je školní čas pro vaše případné dotazy je jak „školní polední přestávka“ 11-13, můžete vidět v pravém horním rohu stránky hned pod Zákaznickou zónou! A mohl bych pokračovat v dalších výtkách, které tento „rádoby“ hosting má. A kdo stojí za Fuelhosting.net, když to na stránkách nechtějí sdělit?

Doména je registrovaná přes GoDaddy viz tento veřejný výpis. Podle kontaktu u domény jde dohledat i majitelka, stačí použít Google a výsledek je hned na světě. Malá nápověda je Hustýceny.cz a sekce o nás 🙂

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 12.2.2012

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 607

Štítky:

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: S hostingy se roztrhl pytel, ale pozor na ně!

  1. tipek napsal:
    tak to je nejaky reseller + whmcs. proste nic svoj, jenom preprodej
  2. AlesN napsal:

    Ono je to z nabídky i celkem jasné, že se nejedná o nic profi od toho, co to nabízí. Stačí se všimnout použití WordPressu a šablony od templatic.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *