Savana má 3 nové hostingové tarify

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Webhostingová společnost Savana dnes 3.9.2013 představila své 3 nové hostingové tarify. Tarify nesou název SAVANA FREE, SAVANA 100 a SAVANA 5000.

Jaké jsou hlavní přednosti tarifu SAVANA FREE?

Vyhrazený prostor 100 MB, prostor pro emaily 100 MB (1 schránka), garantovaná dostupnost 99,9%, neomezený prostor pro domény 2. řádu (není zde podpora PHP!), neomezený počet parkovaných domén 2. řádu, neomezený počet subdomén, neomezený počet FTP, není limitován datový přenos (přesto je nutné počítat s Fair use policy!), rychlost linky je 100 Mbit/s, statistiky atd..

Tento sdílený tarif (nejedná se o klasické VPS SAVANY) je ZDARMA!

Registrace webhostingového účtu  Webhosting Savana.cz

Jaké jsou hlavní přednosti tarifu SAVANA 100?

Vyhrazený prostor je neomezený (základ je 10 GB a při prokázání, že větší prostor je nezbytný pro provoz webu, tak je limit navýšen), prostor pro emaily 5 GB (neomezený počet emailových schránek, i když na druhou stranu, limit je dopředu dán maximálním prostorem 100 MB na schránku ;-)), garantovaná dostupnost 99,9%, prostor pro až 2 domény 2. řádu (s podporou PHP!), prostor pro databáze 1 GB, neomezený počet parkovaných domén 2. řádu, neomezený počet subdomén, neomezený počet FTP, není limitován datový přenos (přesto je nutné počítat s Fair use policy!), podpora Cronu rychlost linky je 100 Mbit/s, statistiky atd..

Tento sdílený tarif (nejedná se o klasické VPS SAVANY) je za pouhých 36 Kč měsíčně, tedy za 432 Kč ročně i s DPH !

S cenou na prvních 12 měsíců jde hýbat, takže může být i levnější!

SAVANA 100

Jaké jsou hlavní přednosti tarifu SAVANA 5000?

Zde si půjčím část textu přímo ze stránek SAVANY v citaci níže, jelikož bych to stejně lépe nepopsal ;-).

Výkonný virtuální server s možností neomezeného počtu domén 2. řádu. Tento tarif je plně individuálně nastavitelný podle potřeb a je určen pro klienty, kterým ani výkon tarifu SAVANA 4000 nepostačuje a potřebují například pronájem půlky, nebo hned celého fyzického serveru.

Zde je cena individuální dle zvolené konfigurace (cenovou kalkulaci obdržíte do 1 dne od odeslání poptávky)!

SAVANA 5000

Pokud si chcete tarify prohlédnout detailně, tak doporučuji navštívit přímo stránky Savana.cz.

Když tuto novinku SAVANY shrnu vlastními slovy a tím, co si myslím, tak je to dle mě víc než vstřícný krok pro stávající zákazníky a myslím si, že to dokáže přilákat i mnoho nových zákazníků.

Cenově se mi hodně líbí hlavně tarif SAVANA 100, kde dostanete za pár korun víc než dost a je to velká zbraň proti konkurenčním firmám ;-).

Co si o nových tarifech myslíte vy? Využijete nějaký?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 3.9.2013

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 893

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

5 komentářů k: Savana má 3 nové hostingové tarify

 1. Jááá napsal:
  Dobrý ceník doplňkových služeb. Vytvoření DVD se zálohou – 1000,- Kč, obnova ze zálohy adminem 600,- kč, přesun stránek od jiného webhostéra – 1000,- Kč, tištěná faktura poštou – 100,- Kč… Moc dobré mi to nepřipadá, spíše jen zase chyták pro blbce.
 2. Aleš Náprstek napsal:

  @Jááá: Doplňkové služby zde uvedené má pomalu každý webhosting a třeba obnova u Wedosu stojí 500 Kč (SAVANA nabízí zálohy zdarma, Wedos toto nemá vůbec, ale musí si s tím člověk umět poradit)

  Osobně na tom nevidím nic divného, jsou to služby nad rámec, tedy žádný chyták pro blbce! Chyták by to byl, pokud by neuváděli úplnou pravdu a mlžili ;-).

 3. Jááá napsal:
  Znám hostingy, které vypadají na oko draze, ale nemají doplňkové služby, takže to vyjde nakonec mnohem levněji. Zálohování, obnovy ze záloh, DVD se zálohou, tištěná faktura, přesun stránek – vše zdarma.
 4. Aleš Náprstek napsal:

  @Jááá: Který hosting má vše vyjmenované zdarma?

 5. Jááá napsal:
  Pravda, moc jich není a napadá mě teď jen Netio.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *