Shánění zpětných odkazů může být celkem hračka

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Globálně se na internetu pohybuje velké množství samozvaných SEO mágů, co radí kde komu většinou samé hovadiny. Bohužel, plno lidí na tyto žvásty dá a zkouší vše možné, co jim kdo řekne, či si někde najdou. Já jsem se již od začátku, co jsem začal provozovat Kecy k věci.cz vyprdnul na nějaké umělé shánění odkazů a defakto vše po této stránce nechávám náhodě.

Zaměřil jsem se pouze na obsah, který by mohl někoho případně zajímat a třeba i pomoci. Jestli tomu tak zkutečně je nevím, sám nedokážu posoudit a ani se nechci nějak vychvalovat, ono také není moc čím :-). Ale když to vezmu alespoň podle návštěvnosti, tak se zdá, že to po té obsahové části zase tak nejhorší též nebude.

Dneska mě nic moc nebavilo dělat, tak jsem jen tak jukal na telku a u toho brouzdal po netu a hledal spíše blbosti. Pak jsem si řekl, že už jsem dlouho nekoukal na nějaké ty statistiky odkazů vedoucích na Kecy k věci.cz. Při této rádoby SEO analýze jsem objevil celkem zajímavé statistiky, ale o kde jaké blbosti zde psát nechci (sám těm statistikám zase až tak dokonale nerozumím), ale chci zde zveřejnit a poukázat na jeden fakt.

Tím faktem je, že mnou zvolená obsahová strategie slaví celkem úspěch. Jako důkaz sem dávám dva grafy, na kterých sami můžete vidět, jak odkazy a odkazované domény samovolně bez jakékoliv větší mého úsilí pěkně přibývají ;-).

Odkazy 1Graf zpětných odkazů

Odkazy 2Graf odkazujících domén

Není lepší se vykašlat na ty zhovadilosti co se dnes používají a zkusit to podobně jako já?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 14.10.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 657

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

7 komentářů k: Shánění zpětných odkazů může být celkem hračka

 1. Radek Kilevnik napsal:
  Urcite souhlasim. Mene je vice a kdo se honi za tagy, H1 H2 a podobne tak zije ve stare dobe
 2. Krabath napsal:
  Něco na tom určitě bude. Můžu se optat, kde sis nechal udělat tu statistiku, dkyž jsem si to přečetl, docela by mě zajímalo jak je na tom IMMAG.cz. 🙂
 3. AlesN napsal:

  Grafy pochází z Ahrefs.com 😉

 4. Wladass napsal:
  Jsem rád, že někdo Ahrefs.com taky používá 🙂
 5. AlesN napsal:

  Tak neříkám, že na blogu aktivně nepracuji denně minimálně několik desítek minut, i když to navenek není třeba kolikrát vidět (připravuji a domlouvám rozhovory a hledám a vymýšlím témata nových článků), ale mě to baví a mám to jako koníček, tak mi to ani moc nepřijde ;-). A právě o to víc mě těší, když pak vidím výsledky té práce, jak se postupně zlepšují a zlepšují.

 6. Mirek napsal:
  Je to fain, že ti to takto klape. Ale určitě za tim stojí hodně práce. Psát blog není žádná lehká práce.
 7. Lukáš Sádecký napsal:
  Kvalita článků je samozřejmě nejlepší možnost, jak si vybudovat zpětné odkazy. Je to přirozené a s velkou nadsázkou zdarma. Je to parádní přidáná hodnota. Ale každý web je trochu jiný a dost často je linkbuilding potřeba. Jen musí být kvalitně proveden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *