Skvělý příklad, jak se to nemá dělat

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dneska 10.12.2012 v 11:37 mi dorazil vítězoslavný email od z AdBenefitu, kde se chlubí, že se startem nového adventního týdne přinášíme další novinky. Tou novinkou má být nový inzerent v síti společnost Helveti s.r.o., která je autorizovaným prodejcem kvalitních švýcarských hodinek Wenger, Traser a Alfex.

Říkám si paráda, konečně něco pro mě osobně trochu použitelného (jedna z mála mimo půjčkových,  elektrických a plynových věcí) z AdBenefitu.

Hezký den všem,

se startem nového adventního týdne přinášíme další novinky z AdBenefitu.

Novým inzerentem v síti AdBenefit je společnost Helveti s.r.o., která je autorizovaným prodejcem kvalitních švýcarských hodinek Wenger, Traser a Alfex.

V AdBenefitu najdete samostatnou kampaň pro každou značku hodinek. U kampaní HodinkyWenger.cz a HodinkyTraser.cz je provize vyplácena ve výši 5 % za každou realizovanou a zaplacenou objednávku. Hodnoty objednávek se nejčastěji pohybují v rozmezí 6 000 Kč – 10 000 Kč. U kampaně HodinkyAlfex.cz je za každou objednávku fixní provize ve výši 300 Kč.

Délka cookies je u všech kampaní nastavena na 30 dní. Provize bude schválena nejpozději do 21 dní.

Věříme, že spuštění těchto kampaní přivítáte a že jejich realizace bude pro vás zajímavá. V nejbližších týdnech se můžete těšit na spuštění dalších zajímavých kampaní.

V případě dotazů či připomínek se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem,

Tým AdBenefitu

Před malou chvílí 10.12.2012 v cca 21:00 se tam jdu přihlásit, že se na to konečně mrknu a co nevidím? No právě, že vůbec nic nevidím. Pro jistotu tak zkusím kliknout na odkazy (ty nefungují, tak jsem z emailu odstranil, což byla jediná má úprava) z emailu, které mají směřovat přímo na kampaně a též nic, všude jen viz to co na obrázku níže. Vše je jen Offer does not exist :-).

AdBenefit.cz

Kampak tak rychle kampaně s ID 90, 94 a 96 (to měli být ty hodinkové) asi zmizely?

AdBenefit.cz 2

No nevím no, když mi něco nefunguje, tak se tím nechlubím, ale takto na podobné věci koukám asi jenom já. Chtělo by to trochu zapracovat na důkladnosti. Třeba se tam zítra záhadně objeví ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 10.12.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 635

Štítky: , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

3 komentářů k: Skvělý příklad, jak se to nemá dělat

 1. AdBenefit napsal:
  Dobrý den Aleši,

  děkujeme za upozornění na chybu a omlouváme se za komplikace. Kampaň nebyla viditelná pro pár affiliate partnerů, kteří se ten den zaregistrovali do AdBenefitu. Teď by již mělo být všechno v pořádku.

  Hezký den,
  Tým AdBenefitu

 2. AlesN napsal:

  Dobrý den,

  děkuji za objasnění tohoto problému 😉

 3. CHuck napsal:
  chybička sa môže hocikedy stať, ale je dobré ked na to niekto upozorní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *