Spam mi už pomalu a jistě leze krkem

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes jsem se rozhodl, že tu na svém webu/blogu Kecy k věci.cz zavedu novou rubriku, která se jmenuje Spamovači. O co v ní půjde si myslím, že nemusím moc popisovat a sám název hovoří již za vše. Co mě k tomu vedlo? Důvod je jednoduchý, už mám těch nevyžádaných emailu plné zuby.

Jelikož Google má Kecy k věci.cz celkem rád a indexuje celkem rychle vše, co na blog přidám a ještě k tomu na dobré místa ve vyhledávači, tak zde hodlám zveřejňovat všechny možné volně dostupné informace o subjektech, jednotlivcích a projektech, co mě budou nadále spamovat.

Prvního adepta, který se dostane na tuto černou listinu bych již měl. Ale, aby to bylo trochu  pikantnější a nešlo jen text, který bude obsahovat jméno, údaje atd., tak jsem se na jeden příchozí spam rozhodl reagovat. Poslal jsem jednoduchý předmětem ve znění: SPAM NAHLÁŠEN.

Netrvalo ani pět minut a přišla odpověď, ve které se mě dotyčný snaží přesvědčit, že o spam v žádném případě nešlo a že jsem souhlasil se zasíláním emailů na jiném jejich portále a nejspíš si dotyčný/á mysleli, že mě to uchlácholí a dám pokoj. Jenže, to mě ani trochu neznají a defakto to byla jen nahrávka pro mě.

Odeslal jsem tedy další odpověď ve znění, jestli by mi mohli zaslat údaje o tom, kdy (chci po nich přesné datum, jelikož archivuji veškeré emaily od roku 2008 a měla mi od nich přijít hned po registraci u nich odpověď na můj email)  a kde (přesnou url adresu údajného webu) jsem měl souhlasit (údajně to mělo být na nějakém horoskopu, což mi přišlo v první odpovědi, jenže já horoskopy doslova nesnáším, takže smolík ;-)).

Jsem zvědav, jestli a s čím na mě vyrukují tentokrát, nicméně jsem si jist na víc jak milión procent, že kecají. Proto v nejbližších dnech (zítra či pozítří) zde zveřejním o koho a co šlo, včetně jejich výmluv a jak po mě dokonce žádali omluvu, že jsem si vůbec dovolil je nařknout ze spamu :-D. Asi jinej gang, coooo? 😀

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 15.4.2012

Zařazeno do: Spamovači

Zobrazeno: 781

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *