Speciální registrace .CZ domén u Gigaserver.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes vydal na svém blogu Gigaserver celkem zajímavou a pro mnohé lidi celkem zásadní informaci o nové možnosti registrace domén. Jelikož bych to sám lépe neformuloval slovně, tak si dovolím ocitovat kousek textu z jejich blogu pro lepší vysvětlení o co vlastně jde.

Prostřednictvím speciální registrace .CZ domén je možné registrovat .CZ doménu ihned jakmile se smaže z registru domén, protože ji původní majitel neprodloužil.

Přehled domén, které se uvolní k nové registraci naleznete na adrese http://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/expirujici-domeny/Zde si můžete speciální registraci i objednat. Příplatek za speciální registrace je 100,- Kč bez DPH. Pokud registrace není úspěšná uhrazený poplatek Vám bude vrácen zpět.

Tato služba je dle jejich slov pořád ještě v testování, přesto se již podařili první odchyty a to následujících domén: o2-internet.czceske-video.cz518.czlecive-caje.czparkovisteruzyne.czzimni-lyzovani.cz, které je možno v případě zájmu zakoupit u Gigaserveru za 163 Kč bez DPH. Stačí je kontaktovat přes jejich email info@gigaserver.cz. Gigaserver se tímto zařazuje po bok Daukce, Subreg a Regzone, ale s tím, že pokud se podaří odchytit doménu právě Gigaserveru, je hned vaše, nejde do žádné aukce a vychází to cenově lépe jak u zmíněné konkurence!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 11.2.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 856

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Speciální registrace .CZ domén u Gigaserver.cz

  1. Pavel napsal:
    Dobrý den,
    rád bych doplnil, že speciální registraci lze již přímo objednat přes objednávkový formulář na našem webu (pozná, zda doména je v expiračním období a nabídne speciální registraci) – popřípadě přes náš subregistratorský systém pro CZ domény na https://domeny.gigaserver.cz

    Prima den!
    Pavel, gigaserver.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *