Srank si dělá co chce

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dneska je to přesně 7 dní, co doména Kecy k věci.cz dostal přidělený první rank v historii a již je po ranku. Srank opět klesl z 1 na 0. Otázka zní, proč tomu tak je? Proč byl tedy vůbec přidělen, když byl dnes opět odebrán? Neproběhlo nic zásadního, co by to mohlo ovlivnit. Obsah stabilně přibývá, odkazy neprodávám, odkazy nekupuji a ani nijak nevytvářím SEO, tedy nemohl jsem nic porušit.

Proč o tom vůbec píšu? Důvod je jednoduchý, jelikož tento jev pozoruji stále častěji a to nejen u svých dalších webů, kde toto číselko skáče jak atlet přes překážky, ale pozoruji to i u webů, se kterými nemám co do činění. Že probíhají drobné updaty je mi jasné, ale proč se to tak často mění. Pokud je stránka podle Seznamu dejme tomu „nekvalitní“, tak jí neudělím žádný Srank a je to. Zajímavé je, že jsem toto nikdy neviděl u Pageranku od Googlu.

Ten vám přidělí rank a buď ho při dalším updatu obhájíte, nebo zlepšíte a nebo v horším případě klesne. Rozhodně se nemění co každý druhý den. Mě je to osobně tedy celkem buřt a ranky jsou mi naprosto u zadku, jelikož jsou pro mě mnohem důležitější aspekty na které koukám, jen toto prostě nechápu ani trochu. Popravdě, nikde jsem nenašel ani nějaké kloudné vysvětlení, tak pokud někdo zná příčinu, budu rád, když se v komentáři o to podělí a myslím si, že nejen já se rád něco dozvím, ale i návštěvníci tohoto mého blogu.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 11.2.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 756

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *