Svůj záměr jsem musel odložit

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Je to dnes přesně dvacet dní, co jsem zde na Kecy k věci.cz psal o svém záměru zabojovat proti přebytečným kilogramům. Po necelém týdnu od zahájení se ovšem vyskytl problém, kvůli kterému jsem musel tento pokus odložit. Dostal jsem nějakou virózu, které jsem se musel co nejdříve zbavit, aby to neohrozilo mojí plánovanou operaci, jelikož tento týden 28.6.2012 nastupuji do nemocnice na plastiku vazů v levém zápěstí.

Nechtěl jsem nic riskovat, aby mě v tomto termínu vzali, jelikož na něj čekám již přes dva měsíce a celkově čekám již od ledna, než mě zbaví bolesti v ruce. Od ledna s malou 14 denní přestávkou mám ortézu na té ruce, což není žádný med a hned jak budu mít v pořádku tu levou ruku, tak mě s největší pravděpodobností čeká tento zákrok i na druhé ruce. Takže moje obavy a důvod přerušení nejspíš pochopíte, jelikož se opravdu nejedná o žádné výmluvy, už proto, že to celé chci udělat hlavně kvůli sobě a ne kvůli někomu.

Přesto se mohu pochlubit, že k úbytku nějakých těch kilogramů přeci jen došlo, což mě těší. Startovací váha v mém případě činila 102,1 Kg, což při mé výšce 168 cm není nic moc dobrého a před tímto přibrání činila moje obvyklá váha cca 68-70 Kg, proto těch 32 Kg, které jsem zmiňoval v předchozím článku. Dnes ráno, když jsem stoupl na váhu na mě vybafla číslo 96,6 Kg, což znamená, že úbytek za těch 20 dní činí 5,5 Kg.

Osobně si myslím, že to až tak špatný výsledek není, když vezmu v potaz to, že jsem toho moc nenacvičil a pouze upravil svojí stranu a vyloučil z ní veškerý alkohol, hlavně moje milované pivo. Nevím, jak na tom budu po operaci, ale hned jak to po ní půjde (odhaduji, že kolem 5.7. až 7.7. bych mohl být schopen začít cvičit), tak se opravdu chci vrhnout intenzivně na ten pohyb a vše půjde trochu stranou. Původní datum 7.9.2012 tedy posunu o měsíc na 7.10.2012 do kdy bych chtěl váhu zredukovat na mou původní.

Uvidíme jak to půjde, ale já doufám, že dobře. Mám totiž jednu neskonalou výhodu a ta je, že pokud se na něco vrhnu, tak jsem jak Bulldog a dokud toho nedosáhnu, nevzdávám se. Brzy sem hodím zase nějaký ten report, jak to vypadá a co se událo v této záležitosti nového ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 26.6.2012

Zařazeno do: Zdraví

Zobrazeno: 671

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Svůj záměr jsem musel odložit

  1. Krabath napsal:
    Já jsem se taky rozhodl razantně rozhodl bojovat s kilogramy navíc. Vážím 120 kilo při výšce 170 cm. Sice jsem při testech vyšel se svalovou hmotou ještě dobře (důsledek mého tvrdého sportování až do svých 28 let), kila navíc mám. Minulý rok jsem se rozhodl podstoupit bandáž žaludku. Letos mi dobrá známá poradila Plikaci žaludku (je šetrnější k organismu). Už musím pouze podstoupit vyšetření u Psychologa, RTG a Gastroenterologii. Poté bych měl být doporučen k operaci. Už se těším, až budu opět hrát bez problémů kuželky, ve kterých jsem býval (než jsem takto moc přibral) opravdu dobrý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *