Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 1

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Redakční systém WordPress i přesto, že je zdarma, tak nabízí velké množství různých doplňků (takzvaných pluginů) a s trochou nadsázky se na něm dá postavit téměř jakýkoliv web. Nějaké tipy na pluginy zdarma jsem zde již publikoval a do budoucna přibudou i další, ale dnes se poprvé podíváme do kategorie placených pluginů ;-).

Jako první a velice zajímavý mi přijde plugin jménem WP All Import. Tento plugin se může hodit všem, co se zabývají a snaží vydělávat pomocí affiliate programů. Jak již sám název pluginu naznačuje (All Import), tak pomocí něj můžete snadno a rychle naimportovat jakékoliv xml a csv soubory a přitom nemusíte mít vůbec žádný programátorský znalosti. Podívejte se schválně na obrázky níže, co s ním jde snadno vytvořit ;-).

WP All Import

WP All Import 2Snadno si můžete upravit vlastní popisky atd. a navíc plugin automaticky aktualizuje obsah například z xml souboru dle vámi zadaných kritérií. Pro lepší představu o tom, jak je snadné cokoliv importovat a celkové funkčnosti pluginu doporučuji shlédnout video níže.

Video o pluginu

Osobně jsem zvědav, jestli se brzy zase někde vyrojí automaticky vydělávající bezpracné weby postavené na WordPressu :-).

Cena pluginu je sice trochu vyšší (dle mě se ale investice za jednoduchost vyplatí), vychází na 99 dolarů za Standard licenci (pro jeden web) a nebo 199 dolarů za takzvanou Developer licenci (pro více webů). Stránku prodejce naleznete zde.

Druhý zajímavý plugin se jmenuje Go – Responsive Pricing & Compare Tables for WP. Pomocí tohoto pluginu můžete vytvářet různé nabídkové tabulky, něco jako níže na obrázku. Též se může těm, co něco prodávají (své služby, produkty atd.), nebo se snaží vydělat pomocí affiliate programů.

Go Responsive Pricing Compare Tables for WPMyslím si, že lepší bude, když sem přidám videa o pluginu, než ho složitě popisovat ;-). První video je inspirativní, tedy ukazuje, co vše se s pluginem dá asi tak cca dělat a druhé video je náhled do administrace.

Video k pluginu 1

Video k pluginu 2

Cena tohoto pluginu je 17 dolarů za Regular Licenci (pro jeden web) a nebo 85 dolarů za Extended Licenci (pro více webů). Stránku prodejce naleznete zde.

Původně jsem jich chtěl dát do tohoto článku více, ale aby zase nebyl dlouhý jak týden před výplatou, tak další přidám zase příště ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

11 komentářů k: Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 1

 1. David Lörincz napsal:
  Měl bych jen doplňující dotaz k WP All Import. Snad vycházíš v článku z vlastní zkušenosti. Pokud je XML feed umístěn na straně poskytovatele – řekněme eshopu, je aktualizován automaticky na základě předem zvoleného časového intervalu? A co se stane s URL, které již nejsou v nabídce – redirektují se přes 301 na nějakou specifickou stránku, nebo je tam 404? Je to nějak ošetřeno? Cena je to vyníkající, za tu cenu to rozhodně programátor nenaprogramuje.
 2. AlesN napsal:

  @David Lörincz: Ahoj, plugin mám sice zakoupen, ale moc praktických zkušeností s ním zatím nemám, nicméně co se týká tvého dotazu, tak pokud nejsem přímo slepý, tak toto ošetřené není. Máš v něm volbu, jestli například staré položky pokud se při aktualizaci nenajdou odstranit, nebo ponechat akorát, ale je dosti možné, že autoři pluginu brzy ošetří i toto přímo v pluginu.

  Za tu dobu, co mám plugin zakoupen (cca 2 měsíce) došlo již ke třem aktualizacím, které obsahují drobná vylepšení. Zapomněl jsem do článku dát tento odkaz na možnost vyzkoušení pluginu zdarma (je omezen funkčně samozřejmě) http://wordpress.org/extend/plugins/wp-all-import/

  Šlo by to prozatím redirektovat pomocí nějakého pluginu (existuje jich celkem dost) a i když to nebude přímo automatické, tak to není zase až tak pracné. Když vezmu v potaz, kolik by celé toto stálo u programátora (např. Webtrhu by létaly astronomické částky na 100%), tak se to podle mě vyplatí, i když bude člověk muset případně ošetřit prozatímní nedostatky ;-).

 3. Fit napsal:
  Zkoušel jste někdo ten WP All Import na XML od Invia.cz? Mám několik webů, kde by se mi to hodilo. Za těch 99 USD je to teda jenom pro jeden web? To bych asi ještě koupil. Se mi to za 199 USD nechce moc kupovat…
 4. Fit napsal:
  Případně jestli někdo znáte nějakou třeba i free alternativu (plugin), která by uměla XML od Invia, tak budu rád, když doporučíte.
 5. Fit napsal:
  A ještě jeden technický komentář k tomuto blogu. Všiml jsem si, že Ti tady zlobí nadpisy. Máš ve zdrojovém kódu 2x tag TITLE. Takže se i v článcích zobrazuje title jako „Kecy k věci.cz“. Předpokládám, že to tak asi nemáš schválně. Tak upozorňuji na chybu a můžeš si to opravit ;).
 6. AlesN napsal:

  @Fit: Ahoj, tak jsem kvůli tobě zběžně zkoušel tu Invia a pracovat se s tím dá (nenastavoval jsem to nějak důkladně, jelikož to pro sebe nepotřebuji a ani neuvažuji), takže si myslím, že použitelné to je.

  Zkus schválně vyzkoušet demo pluginu (neumí obrázky a pár věcí), to by ti mohlo případně napovědět víc, jestli by pro tebe byl použitelný 😉

  Ano, za 99 dolarů je licence pro 1 web a za těch 199 dolarů to máš neomezeně.

  @Fit: Máš pravdu, schválně to není a děkuji za upozornění, něco s tím provedu 😉

 7. AlesN napsal:

  @Fit: Já si zakoupil jen na testování různých volovin tu levnější variantu, přeci jen se v ničem podobném nechci nějak angažovat, ale rád si hraji a zkouším kde co (i když takové hraní stojí občas celkem dost peněz, to je jediná nevýhoda).

  Úplně jsem zapomněl na mnohem lepší ukázku ;-). Pomocí WP All Import vytvořit jakoukoliv volovinu zabere cca 2 minuty.

 8. Fit napsal:
  AlesN: Díky moc za info. Až bude čas, tak vyzkouším. Nicméně 199 dolarů je už docela pěkná částka, tak nevím, jestli to budu kupovat. I když uznávám, že za ty prachy asi nic lepšího nebude a nechat si to naprogramovat na míru bude tak jiná cenová kategorie. No uvidím, třeba to jednou koupím taky :).
 9. Fit napsal:
  Jo, to nevypadá vůbec špatně. Určitě se takový plugin hodí.

  U mě jde o to, že to pro mě není stěžejní business a mám spíš pár menšcíh travel webů, kde by se mi tohle hodilo. Zatím používám na XML od Invie jeden script, který jsem našel na netu a funguje. Tady se mi ale líbí, že se s tím dá pěkně hrát a víc to přizpůsobit a formátovat.

 10. Granth napsal:

  Hi Aleš Náprstek,
  Thanks this review from our Go Pricing item.

  GranthWeb,
  Go Pricing Developer.

 11. Aleš Náprstek napsal:

  @Granth: Hi Granth,

  It was an honor for me to write about the Go Pricing plugin 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *