Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 2

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dneska tu mám pro vás opět nějaké ty tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress a jako první začnu s tím pluginem, kterého si již některý všimli, že mám nově nasazený i zde na Kecy k věci.cz. Pokud to náhodou někdo nepoznal, tak se jedná o tu černou pohyblivou lištu na samém okraji stránek, jak tam běhá měnící se text.

Tento plugin se jmenuje EZ Notification Bar a můžete si ho pořídit již za 5 dolarů (což je skoro zadarmo) v takzvané Regular Licenci (pro jeden web) a zakoupit ho můžete na tomto odkazu.

Funkci pluginu si myslím, že nemusím nějak více představovat a každému je více méně jasné, k čemu slouží. Mě se díky tomuto pluginu podařilo snadno a velmi rychle vyřešit to, že jsem chtěl někam občas napsat nějaké to upozornění, či krátký tip na něco (na samotný článek by to nikdy nebylo) a takto mám možnost v jedné, nebo dvou větách to pohodlně prezentovat ;-).

Co se týká instalace, tak ta je velmi rychlá a snadná, defakto stačí plugin zakoupit, stáhnout, nahrát na FTP, aktivovat a jednoduše nastavit, jako vidíte výše na přiložených náhledech z nastavení pluginu. Dle mě se dá tento plugin využít na mnoho věcí, stačí mít trochu fantazie a brzy se vám mohou i vynaložené peníze za něj vrátit 😉

Poslední dobou jsou v módě různé grafy a prezentace koláčů s růstem atd.. I pro tento účel se dá sehnat celkem levný plugin, který se jmenuje GChart. Pořídit si ho můžete za 12 dolarů v Regular Licenci (pro jeden web) a nebo za 60 dolarů (což už je docela hodně) v Extended Licenci (neomezené množství webů). Zakoupit ho případně můžete zde.

WordPress   GChart   CodeCanyonPopisovat plugin nebudu, co by jste také chtěli vysvětlovat na grafech, ale zato vám sem dám pár obrázků na ukázku, co asi tak tento plugin zvládne a pokud vás zaujme, tak doporučuji navštívit odkaz (ten za zakoupit), který jsem vložil výše a najdete tam i přímo demo na vyzkoušení ;-).

A další tipy na zajímavé pluginy zase někdy příště :-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 15.1.2013

Zařazeno do: Redakční systémy

Zobrazeno: 786

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

3 komentářů k: Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 2

  1. Fit napsal:
    Ten plugin na lištu je super, to se mi možná bude někdy hodit a najdu využití. Až to budu potřebovat, tak se sem vrátím a zakoupím ;).
  2. No neviem, mne sa tá „informačná“ lišta moc nepáči a asi by som ju nechcel dávať na web. Myslím, že by som viacej ľudí nahneval, ako ich informoval…
  3. AlesN napsal:

    @Chlapec z dediny: Však má také každý monost jí jednoduše zavřít, od toho je tam ten křížek vpravo 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *