Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 3

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

V poslední době se doslova rodí zajímavé pluginy pro WordPress, jak houby po dešti, tak tu mám pro vás dnes další várku tipů, čím si můžete obohatit vaše stránky ;-). Tak a jdeme se podívat rovnou na první plugin, který by se podle mě mohl hodit hlavně pro ty, co se snaží vydělávat pomocí affiliate, ale i jakékoliv jiné reklamně.

Plugin se jmenuje Spy Analytics a jak už sám o sobě název pluginu napovídá, jedná se o takový šmírovací vylepšovák ;-). Spy Analytics je plugin, který vám umožní zaznamenávat a analyzovat to, co návštěvník provádí na vašich stránkách (zaznamenává a následně zobrazuje pohyby myši, tedy i klikání) a to si následně můžete přehrát jako video! Nevěříte? Koukněte na toto video a budete jistě moudřejší ;-).

Plugin nemám sice zatím osobně odzkoušený a trošičku mám obavy z jeho náročnosti na web, pokud bude použit na nějakých navštěvovanějších stránkách. Na druhou stranu 12 dolarů za Regular Licenci (pro jeden web) není zase taková pálka, co by člověka zrujnovala, aby to nemohl vyzkoušet. A pokud bude spolehlivě fungovat i na hodně navštěvovaných webech, tak to může být velice přínosný pomocník ;-). Plugin můžete případně zakoupit zde.

Další plugin, který mě docela zaujal se jmenuje Ultimate Contact Page a jedná se takový vylepšený kontaktní formulář, který vypadá více profesionálně. Než ho popisovat, tak sem přidávám níže obrázek, jakého efektu pomocí tohoto pluginu můžete dosáhnout ;-).

displayed_screenPlugin pořídíte v Regular Licenci (pro jeden web) za 10 dolarů a zakoupit ho můžete zde.

A poslední dnešní tip bude na plugin jménem Freelancer Widgets Bundle, který by se mohl hodit každému, kdo podniká na internetu ;-). Co umí? Podívejte se níže.

Video o pluginu

Tento plugin pořídíte v Regular Licenci (pro jeden web) za 11 dolarů a zakoupit ho můžete zde. No a to bylo pro dnešek vše, pokračování zase někdy příště ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *