Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 4

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

S pluginy, které vám dnes představím budete moci své stránky postavené na WordPressu udělat více přívětivější pro své pravidelné i nepravidelné návštěvníky, kteří se nakonec mohou přidat na tu první stranu ;-).

První plugin, který bych vám rád představil se jmenuje Ninety Ajax Login/Register for WordPress. Myslím si, že už z názvu pluginu je patrné, že je to plugin na vylepšení registrací a přihlašování uživatelů. Jak takové přihlášení a registrace může vypadat najdete na obrázcích níže ;-).

Jen dodám ještě, že takto podobně (samozřejmě s menší úpravou do češtiny) to může vypadat i na vašem webu v postranním sidebaru a to za pouhých 10 dolarů za licenci pro jeden web. Pokud by plugin někoho zaujal, tak ho může zakoupit zde.

Další zajímavý plugin se jmenuje My Profile – Profile Editing WordPress Plugin. Plugin umožňuje uživatelům upravovat si vlastní profil a to včetně obrázku! Pro názornější ukázku doporučuji kouknout na toto demo. Instalace do stránek je prováděna snadno pomocí takzvaného shortcode. Zakoupit plugin můžete zde a to za 13 dolarů pro jeden web ;-).

Celkem zajímavý je i plugin jménem WordPress FAQs. Plugin umožňuje snadno vytvářet často kladené otázky týkající se vašeho WordPress webu/blogu. Jednoduše aktivujte, přidáte FAQ položky + skupiny a vložíte buď do sidebaru, nebo na stránky pomocí shortcode. Pro lepší představu o tom, jak plugin funguje doporučuji navštívit toto demo. Plugin stojí 12 dolarů v licenci pro jeden web a koupit ho můžete zde.

Patříte mezi ty, co chtějí od uživatelů sbírat emaily a na oplátku jim za vložený email dát něco ke stažení? Vyzkoušet můžete plugin jménem Subscribe to Download for WordPress. Lepší, než plugin nějak zdlouhavě popisovat bude, když pro lepší představu shlédnete videoukázku níže ;-).

Video k pluginu

Plugin stačí nepatrně poladit a na stránkách může vypadat například jako níže na obrázku ;-). Pokud vás zaujal, můžete ho zakoupit za 15 dolarů v licenci pro jeden web zde.

Subscribe to Download for WordPress Preview Komentují hodně uživatelé na vašich stránkách? Co zkusit na stránky přidat plugin jménem Wall of Fame? Wall of Fame je plugin, který zobrazuje nejaktivnější komentující. Vše, co potřebujete k jeho nasazení je vložit tento [walloffame] shortcode kamkoliv do na své stránky.

Wall Of Fame   WordPress Stuff

Jako správce můžete nastavit velikosti avatarů, barvy a kolik bude zobrazeno komentujících. Plugin má také svůj widget, takže můžete snadno vložit i kamkoliv jinam, než jen do stránky ;-). 

Wall Of Fame   WordPress Stuff 2Plugin můžete zakoupit za pouhých 6 dolarů v licenci pro jeden web zde. Další tipy zase někdy příště, pro dnešek již končíme ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *