Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 5

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dlouho jsem zde nedal žádný tip na užitečné placené pluginy pro WordPress, tak jsem se to rozhodl dnes napravit. Hned první plugin, který zde představím by se mohl hodit těm, co rádi využívají nějakou službu na zkrácení URL adresy například za účelem maskování affiliate odkazu.

Plugin jménem URLs Shorter For WordPress vám toto umožní udělat přímo na vašich stránkách. Samozřejmě nechybí sledování počtu kliknutí na zkrácený link. Navíc možnost zkracovat URL adresy můžete nabídnout i návštěvníkům vašeho webu. Pro lepší představu o funkčnosti doporučuji navštívit toto demo pluginu.

URL ShorterV případě, že by vás plugin zaujal a chtěli by jste si ho koupit, tak si na něj připravte 12 dolarů (jedná se o Regular licenci pro jeden web). Rozšířená verze (pro použití na více webech) pluginu stojí 60 dolarů a zakoupit ho můžete zde.

Pokud provozujete nějaký sportovní web postavený na WordPressu, tak bych tu měl pro vás tip rovnou na tři pluginy, které by ho mohli výrazně oživit a pomoci se tak odlišit od konkurenčních webů. První plugin se jmenuje Tennis Review a jak už sám název pluginu napovídá, tak pomocí něj můžete snadno do článku vložit přehlednou recenzi z odehraného tenisového zápasu, která může například vypadat jako níže na přiloženém obrázku ;-).

Tennis ReviewVíce informací o pluginu i s možností zakoupení (plugin stojí 13 dolarů v Regular licenci pro jeden web) naleznete zde.

Druhý sportovně zaměřený plugin se jmenuje Football Formation. Již podle názvu je nejspíš každému jasné, co tento plugin bude umět a proto ho nebudu zbytečně nějak víc popisovat a místo toho sem dávám níže obrázek pro vaší lepší představu ;-).

Football FormationVíce informací o pluginu i s možností zakoupení (plugin stojí 14 dolarů v Regular licenci pro jeden web) naleznete zde.

Třetí sportovně zaměřený plugin se jmenuje LeagueEngine – WordPress League Organiser. LeagueEngine je plugin, který umožňuje snadno vytvářet a spravovat různé  ligy (tabulky, přehled nadcházejících zápasů, přehled odehraných zápasů, informace o klubu, informace o hráčích atd.).

Pro lepší představu doporučuji navštívit toto demo, trochu se tím proklikat a pořádně si prohlédnout co plugin umí. Dle mě by to mohl být víc než solidní pomocník a za 15 dolarů, což je Regular licence pro jeden web je to podle funkcí skoro zadarmo. Zakoupit plugin můžete případně zde.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 5

  1. Marks napsal:
    Podarilo sa ti už zarobiť niečo na tomto affile ?
  2. AlesN napsal:

    @Marks: Podařilo, nakupuji za to nové věci, které zkouším i reálně, abych o nich mohl napsat. Na zbohatnutí to rozhodně nemám, proto nemám potřebu nic nijak maskovat, kvůli tomu to ani nedělám ;-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *