Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 6

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Už delší dobu jsem zde neuvedl nějaké ty tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress, které by se mohly někomu hodit, tak je potřeba s tím něco udělat ;-).

Jako první si představíme plugin jménem WP Boxer Pro, který má i svou neplacenou verzi pod názvem WP Boxer. Pomocí tohoto pluginu dokážete snadno (vložením shortcode) vytvořit různé obsahové boxy. Pro lepší představu o funkčnosti pluginu doporučuji navštívit toto demo.

wp boxPokud vás plugin zaujal, tak o verzi PRO se více dozvíte a zakoupit můžete zde. Pokud by vám stačila neplacená verze, tak tu si můžete stáhnou zde, kde je i více informací ;-).

Další celkem zajímavý plugin se jmenuje WordPress Social Timeline. Pomocí tohoto pluginu můžete snadno agregovat statusy, příspěvky, videa a obrázky z různých sociálních sítí atd. (například z Facebooku, Twitteru, Pinterestu, G+, Lastfm, Youtube, Flickr atd.) do časové osy od nejnovějších po nejstarší.

jQuery Social Timeline pluginNa obrázku výše můžete vidět malou ukázku agregace z Twitteru. Funguje to celkem podobně, jako když někde zobrazujete RSS feed. Pro lepší představu doporučuji navštívit toto demo.

Tento plugin si můžete pořídit za 11 dolarů v Regular licenci (pro jednu doménu) zde, tedy v přepočtu za cca 220 Kč, což je podle mě skoro zadarmo, když vezmu v potaz, co všechno plugin umí ;-).

Další prima plugin se jmenuje jNewsticker for WordPress a jak už i název trochu napovídá, tak díky tomuto pluginu budete moci kdekoliv na své stránce zobrazovat jakékoliv novinky a to buď vložením shortcode, nebo pomocí jednoduchého PHP zápisu do šablony.

Plugin umí zobrazit poslední příspěvky, komentáře, aktualizace z Twitteru, Facebooku, nebo RSS kanály. Pro názornější ukázku, jak plugin vlastně funguje doporučuji navštívit toto demo. Tento plugin pořídíte za 12 dolarů v Regular licenci (pro jednu doménu) zde, což není dle mě nějak mnoho ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *