Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 7

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dlouho jsem zde nedal žádný typ na nějaký placený plugin pro WordPress, který by se někomu mohl hodit. Třeba tím mým typem někomu ušetřím čas, který by strávil hledáním toho správného pluginu ;-).

Takže, jako první si zde představíme plugin jménem Advance Guest Post. Pomocí tohoto pluginu můžete nechat své návštěvníky snadno vkládat články odkudkoliv z vašeho webu, bez toho, aby se museli přihlašovat a vůbec chodit někam do nějaké administrace.

Advance Guest Post

Jak můžete vidět sami na obrázku výše, prostě jenom někam na stránky vložíte pomocí Shortcode podobný formulář (lišit se může dle zvoleného nastavení), kde přidávající uživatel vyplní vše podstatné a odešle. Jednoduché, rychlé a praktické ;-).

Jak můžete dále vidět, plugin je v originále sice v angličtině, ale počeštění není žádný velký problém a zvládne ho hravě poměrně každý. Funkce nebudu popisovat, jelikož na obrázku jsou zobrazené všechny a přidám vám sem níže ještě obrázek z nastavení pluginu ;-).

Advance Guest Post 2

Video k pluginu

Zde najdete DEMO PLUGINU

Pokud by se vám plugin líbil, tak si ho můžete zakoupit za 14 dolarů ZDE.

Druhý plugin, který si představíme se jmenuje Comments Plus. Pomocí tohoto pluginu můžete nechat své návštěvníky články komentovat nejen klasickým způsobem, ale i se zapojením Facebooku, Twitteru a Google +, což je poslední dobou stále populárnější.

Comments PlusPlugin umožňuje efektivně kombinovat komentáře ze všech těchto různých služeb a funguje na jakékoliv vzhledu.

Pokud uživatel zvolí Facebook nebo Twitter, tak se komentář objeví i na jeho účtu, což může znamenat, že si toho všimnou i jeho přátelé a přinese to další návštěvnost na web.

Plugin jsem osobně netestoval, přesto se mi tato myšlenka celkem zamlouvá, i když si myslím, že bude také hodně záležet na zaměření webu a nejde od toho jednoznačně očekávat xxx dalších návštěvníků ;-).

Video k pluginu

Pokud by se vám plugin líbil, tak si ho můžete zakoupit za 19 dolarů ZDE.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Tipy na zajímavé placené pluginy pro WordPress 7

 1. Citatel napsal:
  Otázka čitatele blogu: Používáš taky placené wp-pluginy tady na svém webu? Který se Ti osvědčil? Dík JAn
 2. Aleš Náprstek napsal:

  @Citatel: Placené pluginy používám, i když momentálně pokud se nepletu, tak jen jeden, jelikož to co jsem doposud řešil pluginy z velké části umí nový vzhled.

  Jinak placených pluginů vlastním několik a pravidelně je kupuji, i když třeba nepoužívám aktivně na webu.

  Který se mi osvědčil? Na toto se těžko odpovídá, jelikož záleží, jak je myšleno osvědčil. Pokud to vezmu ze svého pohledu, tak každý, který jsem tu kdy měl, jelikož nikdy nic nenasadím jen tak bezmyšlenkovitě a bez předchozího testování na jiných webech.

  Případně rád odpovím jinak, ale musí být konkrétnější otázka ;-).

 3. Marek L. napsal:

  Nemáš tip na web, kde by bol použitý druhý plugin ?

 4. Aleš Náprstek napsal:

  @Marek L.: Marku, bohužel nemám, nějak jsem po tom nepátral. Plugin bych chtěl zkusit otestovat na webu, o kterém uvažuji, že bych ho rozjel, ale ještě jsem plugin nekoupil, takže ti víc zatím bohužel neřeknu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *