Transformace blogu Kecy k věci.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokud navštěvujete můj web/blog Kecy k věci.cz pravidelněji, možná jste v poslední době zaznamenali několik drobných změn. První změna se týkala reklamy, kde jsem přidal několik nových bannerových ploch a upravil umístění PPC reklamy od Skliku. Důvod těchto kroků nemusím snad moc vysvětlovat, jelikož musí být snad každému hned jasný.

Jelikož Kecy k věci.cz slouží nejen jako můj blog, ale i takový jeden velký experiment, tak testuji vše možné a pozoruji chování lidí. Co se týká reklam, tak jsem se změnami celkem spokojen a jednoznačně předčily moje očekávání. Blog si již na svůj provoz dokázal vydělat (co jsem do něj doposud vložil za doménu a hosting) a než budu řešit prodloužení hostingu, myslím si, že si na sebe blog opět vydělá.

Další a výraznější změna je, že blog chci dělat více všeobecný a ne pouze zaměřený na věci okolo internetu, www a podobně. Co mě k tomu vedlo? Důvod je jednoduchý, návštěvníci. Zjistil jsem, že Kecy k věci.cz navštěvuje i značné množství lidí, co nemají ani trochu potuchy, co je nějaký WordPress a podobně. A jelikož si i myslím, že je plno témat, nebo věcí i mimo IT, o kterých je dobré se zmínit, nad změnou/rozšířením jsem nemusel dlouho přemýšlet a bylo rozhodnuto.

Touto změnou rozhodně nemíním cokoliv změnit a budou se tu objevovat věci jako doposud. Pouze přibude pár nových kategorií a spektrum zaměření článků bude větší. Tato změna bude pro mě i motivací k tomu, aby zde přibývalo mnohem více obsahu než doposud ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 13.5.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 740

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *