Tweetujete rádi? Vydělávejte pomocí tweetování reklamních tweetů

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Twitter je ve srovnání s Facebookem sice mnohonásobně menší sociální síť co se týká počtu uživatelů. Je ale prokázáno, že uživatelé Twitteru daleko častěji na rozdíl od těch Facebookových kliknou (údajně až 6x více) na odkaz, který se jim zobrazí v nějakém příspěvku.

Tohoto faktu si je vědomo celkem dost lidí a tak je i Twitter stále častěji používán k reklamním účelům. Ve světě existuje několik reklamních systémů, které jsou právě na prodej reklamních tweetů zaměřené.

Nicméně i u nás v ČR jeden takový systém najdete. Jmenuje se PAY4T a provozuje ho PRONETmedia, což je firma Michala Kubíčka, který je na českém internetu poměrně známou osobou, což by měla být cca záruka toho, že nejde o žádný hurá projekt ;-).

pay4tSystém je momentálně (v době publikování tohoto článku, tedy 20.5.2013) ve veřejném betatestování. Na tento fakt vás upozorňují i jakoby prozatímní obchodní podmínky, ve kterých najdete toto, viz níže citace.

Obchodní podmínky
Připravujeme je, zatím totiž jedeme v negarantovaném beta režimu…

Než se zaregistrujete, pečlivě si přečtete informace na webu vč. úvodní stránky, vše podstatné tam najdete.

Pokud vám něco není jasné, napište nám na pay4t@pnm.cz.
Pokud si nejste jisti, že víte přesně, co čeho jdete, nebo jak co funguje, kolik co stojí, kolik se strhne jako provize při výpatě atd., neregistrujte se.

Přesto všechno, co jsem tak pochytil na internetu, tak se do systému může zaregistrovat každý, osahat si ho a reálně ho začít používat (i když je to beta, tak je vše za reálné Kč ;-)).

pay4t 2Neváhal jsem tedy ani já a do systému se zaregistroval. Ani ne tak proto, abych ho aktivně využíval a tweetoval reklamu, ale spíš proto, abych si systém prohlédl zevnitř.

pay4t 3Co se týká systému jako takového, tak jsem neměl jediný problém cokoliv najít a okamžitě jsem se v něm dobře orientoval.

V systému jsem našel (20.5.2013 cca v 15:00) dvě poptávky (jejich kvalitu nebudu hodnotit, jelikož nejsem žádný sociální odborník, přesto jedna mi přišla víc než vtipná a určitě bych jí nepřijal – odměna nula, nula, nic), které bych já osobně jako tweetterista (můj počet followerů není kdovíjak vysoký a to rozhoduje hodně u poptávek, čím více, tím lépe, takže jich v systému může být mnohem víc) mohl přijmout.

pay4t 4Výhodou systému je, že pokud vlastníte více Twitter účtů, nemusíte mít x registrací, ale můžete si je přidat pod jeden účet. Systém si bere 25% provizi za zprostředkování z částky, která vám náleží k výplatě. Výplatní minimum je 500 Kč.

pay4t 5Další výhodou PAY4T je, že ho můžete používat pod jednou registrací případně i jako inzerent, takže si buď kredit dobijete přes PayPal, bankovní převod a nebo můžete inzerovat za vydělané peníze ;-).

pay4t 6Pokud by jste chtěli v systému inzerovat, tak máte možnost svou poptávku krom textu zadání atd. specifikovat na twitteristy s určitým počtem followerů (s aspoň 100, 200, 500, 1 000 a 5 000 followerů).

Lépe systém popsat a zhodnotit nedokážu (více jsem ho netestoval) a proto budu rád, pokud s PAY4T máte již nějakou zkušenost (ať už pozitivní, negativní, jako uživatel, či inzerent), tak když se o ní pomocí komentáře podělíte s ostatními ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Tweetujete rádi? Vydělávejte pomocí tweetování reklamních tweetů

  1. kanter napsal:
    propagácii na twitteri sa moc nevenujem ale táto služba vyzerá super, ak by bola nejaká cieľová skupina, ktorá sa dá pekne osloviť cez twitter tak tento platený tweet určite využijem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *