Už i Tipsport zavedl partnerský program

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Mnohé provozovatele webů se sportovní tématikou, nebo s weby přímo doporučující nějaké tipy na sázení jistě potěší krok sázkové kanceláře Tipsport, která před pár dny (alespoň já to tak zaznamenal) spustila svůj affiliate systém.

Po registraci se dostanete k bannerům a dalším promo materiálům, které stačí umístit na váš web a začít vydělávat! Z každého nového zákazníka, kterého přivedete Tipsportu, dostanete 30% provizi.

Tipsport.czV citaci přidávám z obchodních podmínek takové to pro každého asi to nejhlavnější, co by mohlo někoho zajímat ;-).

Minimální částka k výplatě reklamní provize za kalendářní měsíc je 1 000 Kč včetně DPH. V případě nižšího výdělku bude částka převedena do následujícího měsíce a Partner může o výplatu požádat, až jeho celková provize přesáhne částku 1 000 Kč. Maximální limit není stanoven.

Provozovatel poskytne Partnerovi vyúčtování za poslední kalendářní měsíc po přihlášení na internetové stránky Partnerského programu (www.tipsport.cz/partner) a to vždy do 6. dne měsíce následujícího po kalendářním měsíci, za který jsou provize počítány.

Provize bude Partnerovi uhrazena na základě daňového dokladu (faktury), který Partner vyhotoví po splnění podmínek uvedených v odstavci 5.1. Splatnost daňového dokladu (faktury) činí třicet (30) dnů od jeho prokazatelného odeslání společnosti Tipsport. Provize k vyplacení v Partnerském programu jsou Partnerovi zobrazovány včetně daně z přidané hodnoty. Pokud má Partner jakoukoli stížnost týkající se provizí a vyúčtování, musí společnost Tipsport uvědomit emailem nejdéle 8 dní poté, co je mu zpřístupněno vyúčtování provizí za daný měsíc.

Trochu jsem se musel zasmát této formulaci z obchodních podmínek v citaci níže.

Pokud zákazníci přivedení Partnerem vygenerují společnosti Tipsport za daný kalendářní měsíc ztrátu, je pro účely výpočtu celkové provize uvažována za tento měsíc nulová provize. Záporná provize dosažená v daném kalendářním měsíci se od celkové dosažené provize v předchozích měsících neodečítá a do příštího kalendářního měsíce se nepřevádí.

Jinými slovy řečeno, pokud na takovém zákazníkovi nevydělají, nevyděláte ani vy :-).

Mě osobně je tento systém zde absolutně na prd, ale třeba se tato informace bude někomu kdo jí ještě nezaznamenal prospěšná ;-).

Více informací najdete na této adrese: www.tipsport.cz/partner (Nezapomeňte si důkladně přečíst obchodní podmínky sami! ;-))

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *