Včera proběhla po delší době aktualizace WebDeal.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Již delší dobu jsem zde nenapsal nic o mém oblíbeném fóru o internetovém podnikání jménem WebDeal.cz. Včera jsem byl celý den zaneprázdněn prací, proto jsem ani nic nenapsal a když jsem tak dneska přemýšlel, co bych o něm zde dnes napsal, přišlo mi vhod to, že WebDeal včera vydal po delší době další svou aktualizaci (vylepšenou verzi) s pořadovým číslem 2.3.9. Co tato aktualizace všechno přináší si můžete přečíst v citaci, který jsem si dovolil půjčit přímo od majitele WebDealu.

Do nové verze jsme napěchovali novinky, opravy a vylepšení aukčního systému fóra.

Aukce
Obnovení aukcí
Aukce skončila bez prodeje? Chcete to zkusit znovu, ale kompletně změnit ceny? U ukončené aukce klikněte v liště WebDeal Share (pod aukcí) na Obnovit a aukce se vám obnoví. Bude mít stejné parametry jako ta předchozí, ale všechny parametry (vyjma délky aukce) můžete změnit.

Nahlašování aukcí
Často nám píšete a hlásíte různé podezřelé aukce. Vaší snahy pomáhat si ceníme a abychom vám tuto činnost usnadnili vytvořili jsme funkci nahlášení aukce. Tlačítko na nahlášení naleznete pod aukcí v liště WD Share. Nám se hned poté taková aukce zobrazí v moderátorském panelu a můžeme rychleji (oproti SZ k moderátorskému panelu máme přístup oba) zasáhnout a danou aukci smazat, případně pozastavit.

Přednostní výpis
V poslední době se na fóru draží výrazně více a spousta z obchodníků by kromě podbarvení ráda zviditelnila aukci i jinak – přednostním výpisem. Pokud si takový přednostní výpis aktivujete, bude vás to stát 10 WB/den*počet dnů do konce aukce, jedná se ale o základní cenu a pokud už jste na fóru něco prodali, dostanete slevu (vysvětleno níže v to příspěvku u centra obchodů).

Filtry
Filtry jsme plánovali už zatraceně dlouho, dokonce jsme to měli i zakomentované v kódu. Zbývalo jen vymyslet kam je dát a ostylovat jej. Ale nechtělo se a když už jsme škrtali TODO z aukcí, rozhodli jsme se i pro tohle.

Řazení
Řazení bylo i dřív, ale byly tam malé šipečky (vzestupně, sestupně). Nově je řazení předěláno tak, že název sloupečku je zároveň odkaz a 1. klik vzestupné, 2. sestupné řazení.

Formátování cen
V zaplavení čísel, už se mi stalo u některých aukcí, že mi trvalo déle přečíst cenu a správně spočítat čísla. Oprava byla jednoduchá a napříč celým systémem. Viz příklad:
dříve 11111 Kč, nově 11 111 Kč.

Úprava aukcí
Zlepšili jsme stylování úpravy aukcí a opravili chybku, kdy se sice k editaci zobrazovalo pole s BINem, ale nešlo opravit. Za nahlášení děkuji uživateli Prodejdomen.net.

Centrum obchodů
Na novém Centru obchodů jsme zapracovali a dotáhli jej z části tam, kde mělo být už od začátku. Nově tam můžete nalézt přehled rozdělen na dvě části: Minulost a Současnost. V každé z těchto částí jsou údaje týkající se té dané konkrétní části. Díky novému rozdělení je celý přehled o vašich aukcích snažší a přehlednější než tomu bylo dříve.

Dále jsme zapracovali na možnosti slev pro aktivní a úspěšné obchodníky. Pokud tu prodáváte a daří se vám, vaše aukce mají úspěch, je v našem zájmu, abychom vám to ještě usnadnili. Sleva se vám zobrazí automaticky, pokud se nic nezobrazí, může to být nesplnění některé podmínky (vystavili jste příliš málo aukcí). U každého uživatele se tato sleva počítá individuálně na základě jeho aukcí, zda byly úspěšné a dalších parametrech.

Případná výsledná sleva se vám zobrazí napravo od formuláře pro rychlé zjištění aukce a může dosahovat maximální hodnosty 60% (pokud jste vystavili méně než 10 aukcí, tak 40%).

Pro mě, jako pravidelného návštěvníka WebDealu, si myslím, že se opět jedná jednoznačně o krok vpřed. Sám občas aukce využívám, tak jsem hned vše zmíněné ozkoušel a musím říci, že to vypadá opravdu dobře. Chválím především za Centrum obchodů, které je hodně povedené. Tak pokud na WebDealu nejste ještě zaregistrovaný, tak to honem napravte, jelikož tím se dobrovolně připravujete o mnoho výhod, které toto fórum nabízí ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 13.7.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 537

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *