Víte kolik se dá vydělat díky PostsGenius.cz?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dlouho jsem nenapsal nic zajímavého, tak jsem se to rozhodl dneska změnit. Znáte reklamní systém PostsGenius? Pokud ne, tak je to reklamní systém, ve kterém si můžou blogeři vydělat pomocí psaní článků dle zadání inzerenta. Mnoho lidí si myslí, že to moc nefunguje a tak podobně.

Sám PostsGenius aktivně využívám a vydělat se tam dá, jediné co je pravda, že by mohla být ještě větší poptávka, jinak ho mohu vřele doporučit. Ale možná je to mým nekvalitním blogem a nebo tím, jak píšu. Vím, není to nic moc úchvatného (taky se nepovažuji za žádného extra pisatele) a stejně jako tady na Kecy k věci.cz to komolím i na ostatních svých webech ;-).

Ale zpět k tomu, proč vlastně tento článek píšu. Kolik si myslíte, že se dá vydělat napsáním 5 článků? Než dojdete k mnou udělanému screenu z administrace PostsGeniusu, ze kterého jsem odstranil jen url adresu mého blogu (nepotřebuji mu nahánět přehnanou pozornost) v tomto systému zapojeném, jsem žádné další úpravy neprováděl, tak si schválně zkuste tipnout nějakou tu částku.

Napovím, je to v řádu desetitisíců a ještě mi něco málo zbylo na příští výplatu ;-). Přijde vám to divné, nebo nějak moc? Tak se podívejte na tento obrázek a zaměřte se na kolonku „Celkem proplaceno„!

postsgenius

Než mi někdo začne závidět a nebo pátrat po tom, jak je to možné, že on tolik nevydělá a ani nevydělal, tak se s vámi podělím o můj postup, jak na to. Je to zcela jednoduché, jedná se o chybu systému, která ovšem neovlivňuje další funkce. PostsGenius funguje spolehlivě a dobře jinak.

Možná se v něm dají zkutečně vydělat takové peníze (zase až tak ho vyzkoušený nemám), ale určitě ne za 5 článků a nesmíte psát stejně jako já! 😀

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 8.3.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 1040

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

6 komentářů k: Víte kolik se dá vydělat díky PostsGenius.cz?

 1. mkurri napsal:
  A kolik ti teda reálně přišlo na účet?
 2. AlesN napsal:

  Paradoxně právě ještě nic :-D.
  PostsGenius jsem aktivně začal využívat teprve před 2 měsíci, z toho opravdu aktivně cca měsíc a jak je vidět na obrázku, výplatního minima jsem ještě nedosáhl, proto mě dneska překvapila ta částka co tam na mě vyběhla. Článek byl myšlen spíš jako taková legrace, ale zároveň jsem chtěl poukázat i na to, že systém funguje i přes menší nedostatky.

 3. Marek L. napsal:
  Mňa by zaujímalo koľko máš priemerne za publikovaný článok, oplatí sa to vôbec písať ?
 4. AlesN napsal:

  Mám nastavené ceny nízko, tak průměr na článek je cca 115 Kč. Nemám to na žádnou obživu, takže to nějak extrémně neřeším kolik je za článek. Když to převedu na čas, tak mi jeden napsat zabere plus mínus 30 minut. A když to porovnám s civilním zaměstnáním, kde mám bez pár drobných 150 Kč na hodinu, tak to zase tak strašné za těch 30 minut není 😉

 5. Marek L. napsal:
  To sa celkom dá, mohol by si špecifikovať aj záujem inzerentov ? Koľko článkov priemerne za mesiac / blog „predáš“ ?
 6. AlesN napsal:

  Testuji PostsGenius teprve krátce a dalo by se říci, že zatím jsem měl poptávku po 6 článcích za období cca měsíc a půl. To je i doba, kterou se tomu intenzivněji věnuji. Mohlo by to být lepší a ideální věc by byla aspoň co den to článek, ale třeba se na to jde také dostat. Podle mě hodně záleží na webu jaký kdo má a podle toho je poptávka. Já si myslím, že ten můj není zase až tak kvalitní i když již má nějaké ty ranky. Možná by to chtělo vytvořit něco nového, tomu se věnovat a pak zkusit nasadit a mohlo by to hodit víc :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *