Vše co děláte, může mít větší smysl, než si vůbec myslíte!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera se doslova nemožné stalo možným. Na základě toho, že vedu všelijaké hokusy pokusy na internetu, které jsou méně či více úspěšné jsem dostal velice seriózní nabídku na práci, o jaké by se mi ještě před pár měsíci ani nezdálo a ani dnes bych si sám od sebe o takovou nedovolil vůbec požádat. Jeden člověk, z jedné nejmenované větší firmy se přes vyhledávač dostal na tento můj web/blog Kecy k věci.cz, který ho nějakým způsobem zaujal a rozhodl se mě oslovit přes kontaktní formulář.

Vyměnili jsme pár emailů a byla mi nabídnuta schůzku s tím, že si sedneme u kávy a probereme několik málo věcí ohledně internetu. S schůzkou jsem souhlasil, proč také ne, nemám problém se sejít s kýmkoliv a pokecat mohu o čemkoliv. Jsem člověk celkem výřečný, proto mi to nedělá sebemenší problém. Od schůzky jsem rozhodně nic neočekával a bral jsem to jako takové zpestření středečního dne.

Hodinku před schůzkou mi dotyčný pán dokonce volal, jestli se nic nestalo a nebo mi do toho nic jiného nevlezlo a jestli vše platí? Platilo samozřejmě, nebylo také co by mi do toho vlezlo. Marodím (čekám stále na termín operace) a vycházky mám od přelomu dopoledne až do pomalu začínající odpoledne. Přítelkyně je stejně v práci, tak co bych dělal. Buď seděl u notebooku a něco kutil na netu a nebo šel na pokec s někým, kdo o něj se mnou stál.

Došlo tedy na schůzku, pán přijel za mnou, do jedné blízké celkem dobré restaurace. A hned ze začátku mě doslova mile šokoval. Mě pořád vrtalo trochu hlavou, proč chce pokecat zrovna se mnou, vždyť nejsem ničím nějak extra vyjímečný a moje znalosti na internetu nejsou zase kdo ví jaké! Programovat neumím, grafik nejsem a ani s tím psaním to není úplně nejlepší. Prostě nejsem žádný odborník na slovo vzatý :-D.

Aniž bych se vůbec stihl zeptat na tuto věc, sám od sebe hned na začátku se o tom rozpovídal, proč se rozhodl oslovit právě mě a chtěl se se mnou sejít. Zaujal ho tento můj web/blog a hrozně se mu líbí můj postoj a názory na určité věci. Dále přidal, že již dlouho hledá někoho podobného a rovnou se mě zeptal, jestli bych se mu nechtěl starat o web a spravovat pro něj i ppc reklamu na Adword.

Podotýkám, že web má celkem zásadní vliv na jeho podnikání. Hoodně dlouho jsem váhal, co na toto mám vůbec odpovědět. Přeci jenom je jedna věc starat se o své hokusy pokusy a druhá věc je starat se o něco, co může mít zásadní vliv na více lidí, jak jen na mě. Trochu jsme to probrali, slovo dalo slovo a já nabídku nakonec přijal. I když bych se na jednu stranu rád pochlubil více o co přesněji jde, ale nemůžu z důvodu podpisu smlouvy o hluboké mlčenlivosti okolo jeho firmy. Když se nic zásadního nepošmoulí, tak budu moc dát valé své dosavadní práci a začít se naplno věnovat tomu, co mě baví.

A proč to tu celé vlastně píšu? Pro ty, co si myslí, že mám potřebu se nějak vytahovat a chlubit, tak vás zklamu. Pro toto to rozhodně nedělám a není to ani můj způsob. Rozhodl jsem se o tom takto zběžně napsat z jednoho prostého důvodu a ten je, rada pro vás všechny, co sem na Kecy k věci.cz zavítáte je: Nikdy nic nepodceňujte a dělejte to co vás baví naplno. Nikdy nevíte co z toho může vzniknout a jaký to může být nakonec přínos pro vás. Nikdy nevíte kdo vás sleduje a koho můžete oslovit. Může to být pro vás nový začátek!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 31.5.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 575

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Vše co děláte, může mít větší smysl, než si vůbec myslíte!

 1. freez napsal:
  No vidíš a pak že nerostou 😀 Tak přeji hodně úspěchů a pevné nervy s novou zakázkou. Dělat to co tě bude bavit, je hodně důležité, jde to potom skoro samo 🙂 No a kdybys potřeboval něco konzultovat, napiš 🙂
 2. AlesN napsal:

  Děkuji, snad to nějak zásadně nepošmoulím :-). Konzultace je jasná, nikdy jsem o sobě netvrdil, že všechno umím a všechno znám a i když jsem to dotyčnému pánovi říkal, přesto mě vzal, proto na více jak 100% vzniknou situace, kdy budu potřebovat nakopnout správným směrem ;-).

 3. freez napsal:
  Tak sám víš, že některé věci prostě jinak než pokus/omyl nejdou, ale protože ty to máš kde vyzkoušet a baví tě to zkoušet, tak se nabídce od pána ani nedivým. Když něco na svém webu odladíš a budeš s tím spokojen, proč to nenasadit i na projekty klienta, když to funguje 🙂
 4. AlesN napsal:

  Přesně tak :-). Do písmenka a do puntíku doslova si to trefil ;-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *