Všude se brečí a nic se nedělá pro zlepšení

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Již víc jak týden čtu na každém kroku samé nářky, jak je ten Google zlý a jak rapidně klesají pozice různých webů atd.. Pro mě osobně je to docela sranda to číst. Každý neustále řeší nějaké seo, nějaké nákupy odkazů a celkově hledá možnost, jak doslova obechcat vyhledávače a být na prvních místech ve vyhledávání.

Na jednu stranu je jasné, že čím více je web ve vyhledávání nahoře, tím mu chodí větší návštěvnost právě přes vyhledávače. Kecy k věci.cz žijí návštěvnostně právě z vyhledávačů a je zajímavé, že já jsem žádné změny nezaznamenal. Čím to asi bude? Že by tím, že na nějaké seo z vysoka dlabu? Já si myslím, že by to tím mohlo i být.

Nevyužívám žádné free pr weby (jsou stejně naprosto k ničemu z 99,9%), nikde nespamuji a nehoním odkazy a dokonce ani nenakupuji žádné odkazy. Nepovažuji se ani za nějakého extra pisálka, však tomu též odpovídá má gramatika na kterou dlabu naprosto stejně, jako na celé seo a i přesto všechno mi návštěvnost pozvolna roste.

Proto mě tak napadá, jestli by se všichni ti fňukálci neměli spíše zaměřit na jiné věci, jak honění ranků, odkazů a dalších nesmyslů. Co třeba zkusit zapracovat na obsahu? Když i já s Kecy k věci.cz jsem mohl dosáhnout toho, čeho jsem dosáhl během 4 měsíců, tak si myslím, že stejná pravidla platí pro všechny a startovní pozice je rovna.

Navíc si myslím, že by si mělo plno lidí uvědomit, že na první straně a předních pozicích nemůže být každý. Už z logického hlediska to prostě nejde, přesto se najde plno naivních lidí, co si to myslí. Alespoň soudím dle reakcí na různých fórech a v komentářích, na které narazím napříč internetem.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 30.4.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 651

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Všude se brečí a nic se nedělá pro zlepšení

  1. freez napsal:
    Jasně že chtějí být všichni první, to je jako ten vtip o policajtech, víš proč mají auta širší než delší? no protože chtějí všichni sedět vepředu 😀 A tak by všichni chtěli být na prvních místech, ale nic k tomu neudělat, a to asi nepůjde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *