Vtipné spamy ještě nevymřely

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Na pár dní jsem si odskočil do nemocnice a po návratu a otevření svého emailu jsem se nestačil divit, co je tam za paseku. Nejen, že mi přišlo mraky normálních emailů, na které musím minimálně ze slušnosti postupně odpovědět, ale našla se tam i jedna perlička ;-).

Celkem mě pobavil spam email včerejšího data od vyloženě rodilé Češky a proto jsem se ho rozhodl zde zveřejnit v již tradiční rubrice spamovači. Docela bych s Anitou i pokecal a divím se, že neposlala i nějaké fake foto, jako je tradiční u podobných emailů :-).

Anita Doro (anitadoro13@msn.com)

Moje Vážení Zdravíme vás.

Včera 5. 4. 2013, 20:12:34

Moje Vážení Zdravíme vás.

Vím, že bude překvapení pro příjem můj mail, protože jsme ani vidět ani se setkali. No. Píši tento e-mail, aby vám se slzami a smutkem z mého srdce. Se vší úctou důvěry a lidskosti. Apeluji na vás, abyste vykonávat trochu trpělivosti a přečíst můj dopis se cítím docela v bezpečí zabývající se s vámi v tomto důležitém podnikání. Je to jen můj naléhavá potřeba zahraničního partnera, že se mi vás kontaktovat pro tuto transakci. Potřebuji vaši naléhavou pomoc při přesunu určité množství peněz na váš účet pro investiční účely ve vaší zemi nebo jakékoliv části světa můžete pokládat za vhodné. Pošlu vám veškeré informace o této transakci, jakmile slyším od vás. Také si všimněte, že jsou oprávněni obdržet 20% z částky účastní, pokud souhlasíte s tím mou žádost. Odpověď mi pro bližší objasnění.

nejlepší Regard

Slečna Anita Doro

Komu toto přišlo do emailové schránky na Seznamu též? Odepsal někdo z vás této slečně podvodnici? Copak vám přišlo za zázračnou odpověď? 😀

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 6.4.2013

Zařazeno do: Spamovači

Zobrazeno: 1059

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *