Webdeal.cz rozdává zdarma domény a přináší neustále nějaké novinky

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dlouho jsem se zde na Kecy k věci.cz nezmínil o mém oblíbeném internetovém fóru o podnikání, tak jsem se to rozhodl dnes konečně napravit, jelikož se během mé nečinnosti v tomto ohledu stalo plno nových věcí, o kterých si myslím, že by bylo škoda se nezmínit. Zároveň bych chtěl tímto článkem i fórum podpořit a třeba tam nasměrovat i nové uživatele, co toto fórum neznají a mohlo by jim pomoci.

Za poslední cca měsíc se na fóru rozjela celkem slušně diskuse a začali přibývat úspěšně dokončené aukce. Úspěšně dokončené = našel se kupec. Celkem se tak na Webdealu.cz prodalo za 123 632 Kč. Když už jsem u těch aukcí, tak nově přibyla možnost dražit designy. Od spuštění, které proběhlo 27.5.2012 jich již pár přibylo a momentálně jich je 16 dáno do aukce.

Další věc, která se na Webdealu děje je to, že rozdává domény zdarma. Pro získání domény stačí udělat několik málo věcí a to buď v akci: Zmiňte se o WebDealu a získejte doménu zdarma! a nebo: Odpovězte na těchto pár otázek a získejte doménu zdarma! Navíc, Webdeal je trochu takový Hotel Paradise. Tam platí, nikdy nevíš, co se stane v ráji a na Webdealu platí, nikdy nevíš, čím novým tě Otakar Pěnkava (majitel Webdealu) překvapí :-).

Další dobrá věc je možnost přidat si své weby do Ranků a pokud dojde k nějaké změně, tak vás Webdeal automaticky upozorní. Díky tomu jsem například dnes zjistil, že se po dlouhé době Seznam schopil a přidělil mi lepší rank zde na Kecy k věci. Takže nová podoba je nyní PageRank 2 a Srank 3 ;-).

Z nástrojů hojně ještě využívám Klíčová slova, kde mám přidané různé weby a k nim různá klíčová slova. U některých webů si platím i takzvaný nadstandard. To je, když překročíte povolenou kvótu zdarma, tak se vám jednou za měsíc odečte z vašeho Webdeal Bodového konta za každé slovo navíc 25 WB.

WB získáte za svojí aktivitu na fóru, takže jsou vlastně všechny funkce a nástroje zdarma. Podobné funkce na jednom místě jen tak nenaleznete, proto si myslím, že se vyplatí Webdeal navštěvovat minimálně kvůli těm nástrojům, když už by jste nechtěli nic nakupovat a prodávat.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 5.6.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 698

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *