Webdeal.cz spustil novou službu jménem Keywordy

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes byla na Webdeal.cz spuštěna nová služba, která se jmenuje Keywordy. Pokud vás zajímá co to vlastně je a co to umí, tak se podívejte níže, kam jsem v citaci vložil text přímo od autora (Otakar Pěnkava) této služby. Po spuštění došlo i k drobné úpravě, tak níže najdete i o jakou úpravu šlo ;-).

Pro milovníky měření pozic webových stránek ve vyhledávačích mám dobrou zprávu. Dnes spouštíme novou službu – Keywordy, ty jsou částečnou náhradou za brzy rušení Klíčové slova. Částečnou proto, že umí měřit pozice (zatím) pouze ve vyhledávači Seznamu, celá služba je jinak postavena a uzpůsobená.

Výhody nové služby
Službu v rámci hromadného testování zátěže neomezujeme, můžete vložit kolik webů chcete a kolik klíčových slov ke každému webu chcete.

Měření probíhá denně, vždy v ranních hodinách.

Služba vede tzv. životopis webu – všechny změny (indexace webu, změna pozic webu na klíčové slovo, změna ranků a další…) jsou zaznamenány a je možné je kdykoliv zobrazit a projít si tak historií změn ve vyhledávání.

Oproti ostatním volně dostupným nástrojům tato služba ověřuje až do 500. pozice, neznám žádnou další službu (i placenou), která by šla až do takové hloubky.

Při tvorbě služby byl kladen důraz na jednoduchost a přehlednost celé služby.

Službu Keywordy si nepleťte s podobnou službou Klíčová slova, která se přestala vyvíjet a bude ukončena k 1. 10. 2012. Bylo jednodušší navrhnout celou službu znovu než kompletně předělávat starší Klíčová slova. Odkaz na službu Keywordy naleznete v hlavním menu pod položkou Služby.

Novinky:
– přidáno mazání webů
– přidáno mazání klíčových slov
– v seznamu klíčových slov přibyl proklik na Seznam na stranu, kde se web nachází
– možnost řazení webů podle názvu a S-Ranku webu

Pokud vás tato novinka zaujala a chcete si jí vyzkoušet sami, není nic lehčího, jak zajít na Webdeal.cz, zaregistrovat se pokud ještě nejste a začít využívat i další výhody tohoto super fóra ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 9.8.2012

Zařazeno do: Žhavé kecy

Zobrazeno: 628

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *