Webdeal začíná nabírat na otáčkách

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera podvečer došlo na Webdeal.cz k pokoření dalších dvou milníků. Prvním milníkem bylo překonání hranice 900 registrovaných uživatelů, což je samo o sobě již velice pěkné číslo a ještě lepší na tom je, že uživatelé začínají býti aktivní a nejsou jen přihlížejícími z dálky. Druhým milníkem bylo překonání hranice 10 000 příspěvků, což už je pořádná dávka. Webdeal začíná pomalu a jistě nabírat na obrátkách i co se týká prodejů!

Celkově bylo vystaveno více jak 500 (momentálně 514) aukcí a z tohoto čísla úspěšným prodejem skončilo 42 aukcí. Prodané předměty byli v hodnotě 31 055 Kč a to podotýkám, že v době psaní tohoto článku jsou na Webdealu aukce (konkrétně 11), které ještě neskončili a mají již příhozy. Takže statistika prodejů bude opět o něco větší!

Můžete si říci, že 31 055 Kč na 42 aukcí není nic moc, vždyť je to v průměru necelých 740 Kč na prodanou věc? To je sice pravda, ale co tak pozoruji poslední dobou, obchody celkem stagnují i jinde a hlavně je celkem těžké vytvořit místo, kde se bude obchodovat ve velkém od piky, což Webdeal absolvoval. A to v době, kdy je tu mnohem větší a zajetější Webtrh, takže dle mě je i toto úspěch a věřím, že dojde v brzké době k ještě razantnějšímu nárůstu.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 28.2.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 555

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *