WebPost.cz je další nový český Pay Per Post systém

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Poslední dobou si majitelé různých webů či blogů mohou doslova mnout ruce, jelikož doslova před pár dny (konkrétně 18.3.2013) byl spuštěn další PPP systém s názvem WebPost. Přijde vám samotný název, hlavně to použití Post nějak povědomé?

Pokud ano, tak je to tím, že je to vlastně taková druhá vlaštovka (první se jmenuje PayPost a psal jsem zde o něm již v minulosti též ;-)) na poli PPP systémů z dílny Otakara Pěnkavy (WebDeal s.r.o.).

WebPostMnoho lidí se divilo a stále diví, proč vlastně další PPP systém Otakar spustil. Na jednu stranu je chápu, ale na druhou stranu proč ne, když každý cílí na úplně jinou sortu uživatelů. WebPost se od začátku netají tím, že se zaměřuje na méně kvalitní weby (tedy opak PayPost). Když to řeknu jinak, máte možnost do tohoto systému zaregistrovat téměř cokoliv.

Co si budeme povídat, skoro všem inzerentům v Pay Per Post systémech jde pouze o odkazy a přesně na toto WebPost cílí a hodlá toto zprostředkovávat. Systém podporuje dvě formy cen. První je cena za publikaci, která se určuje automaticky v závislosti na rancích (viz tento ceník). Druhá je cena za napsání a tu si určují blogeři sami.

WebPost 3Když si to tak sesumíruji celé dohromady, tak je WebPost dalším místem pro blogery, kde si mohou něco vydělat a inzerenti zde mohou sehnat velké množství zpětných odkazů relativně za pár kaček (minimální částka pro dobití je 300 Kč). Takže sečteno, podtrženo, ve finále budou nakonec šťastné obě strany ;-).

WebPost 2Pokud patříte mezi příznivce affiliate programů, tak WebPost nabízí i ten. Když budu vycházet přímo z informací zveřejněných majitelem, tak máte možnost získat provizi 20% z ceny článku (80% z provize systému), platnost cookies je 30 dní a minimální výše výplaty je 300 Kč.

Navíc, systém je propojen s WebDealem i PayPostem, takže vám stačí jedna jediná registrace (účty blogera i inzerenta jsou rovněž sloučeny) pro všechny tři! Dle mě je to obrovská výhoda, jelikož se člověk nemusí neustále někde registrovat a za vyzkoušení nikdy nic nedáte ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: WebPost.cz je další nový český Pay Per Post systém

  1. Otakar Pěnkava napsal:

    Děkuji za článek, jsem rád, že se systém líbí. Ještě bych ale rád upozornil na jednu úpravu systému.

    V době spuštění WebPostu se cena za publikování stanovovala napevno a nešlo s ní hýbat. Nově si cenu za publikaci může stanovit bloger sám s tím, že dříve nastavovaná cena napevno je nyní maximální cenou a nelze nastavit vyšší než udává tabulka: http://kecykveci.cz/wp-content/uploads/2013/03/WebPost-3-1024×663.png

  2. AlesN napsal:

    @Otakar Pěnkava: Není zač a děkuji za upřesnění 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *