Wedos dnes slaví druhé narozeniny, oslavoval jsem s nimi

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

13.9.2012 je den, kdy Wedos slaví své druhé narozeniny. Při této příležitosti připravil pro své nové i stávající zákazníky několik akcí. Pokud vás zajímá jaké, tak je najdete níže.

Nejprve jsem to chtěl přepsat svými slovy, ale přijde mi to naprosto zbytečné, tak jsem se rozhodl v citaci použít část textu s oficiálních stránek Wedosu.

Narozeninový dáreček – 2 roky WEDOS

Připravili jsme:

 • prohlídku Datacentra WEDOS, kdy každý návštěvník získá tričko WEDOS a hrneček WEDOS. Těšíme se na návštěvu. Prohlídky budou v době 14:00-16:00 v našem Datacentru WEDOS v Hluboké nad Vltavou. Registrujte se na našem Facebooku.
 • zlevněné registrace domén .eu (již od 5,-Kč bez DPH, tj. 6,-Kč včetně DPH)
 • sleva až 55% na nové objednávky webhostingů, VPS, dedikovaných serverů a WEDOS Disk
 • sleva 5% na prodloužení služeb

Všechny akce platí jen pro den 13. 9. 2012. Slevy a ceny se mohou měnit v průběhu dne a to v závislosti na níže uvedených podmínkách.

Líbí se mi, že veškeré akce mají svá pevná pravidla a tudíž se nemůže stát nic podobného, jako se stalo před pár měsíci u Active24 ;-).

Zlevněné registrace domén .eu

Nové domény .eu budete moci objednávat za:

 • 5,- Kč bez DPH, tj. 6,-Kč včetně DPH, v době do 8:00
 • 10,- Kč bez DPH, tj. 12,-Kč včetně DPH, v době do 12:00
 • 15,- Kč bez DPH, tj. 18,-Kč včetně DPH, v době do 16:00
 • 20,- Kč bez DPH, tj. 24,-Kč včetně DPH, v době do 20:00
 • 25,- Kč bez DPH, tj. 30,-Kč včetně DPH, v době do 24:00

Celkový počet zvýhodněných domén omezen na 1500 kusů.

Sleva na nové objednávky

Na nové objednávky webhostingů, VPS, dedikovaných serverů a WEDOS Disk můžete získat krásné slevy. Sleva platí na první fakturační období a to i na příplatkové služby současně objednané s novou objednávkou. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami.

Výše slevy na nové služby:

 • 55% v době do 8:00
 • 50% v době do 12:00
 • 45% v době do 16:00
 • 40% v době do 20:00
 • 35% v době do 24:00

Pro slevu použijte při objednávce slevový kupón: „2NAROZENINY“ .

Sleva na prodloužení služeb

Žádali jste o slevu pro stávající zákazníky. Vyhověli jsme již dvakrát. Žádali jste znovu, a tak vyhovíme znovu. Nabízíme zcela mimořádně slevu 5% na prodloužení webhostingu, VPS a dedikovaných serverů a služby WEDOS Disk. Jedná se o mimořádnou akci, která bude platit pouze dne 13. 9. 2012. Sleva se nevztahuje na domény.

Podmínky akce

 • Akce platí pouze dne 13. 9. 2012
 • Vztahuje se na všechny stávající zakoupené služby (webhosting, VPS a dedikované servery a služby WEDOS Disk) a po dobu akce je možné prodloužit vaše služby se slevou 5%.
 • Jednu službu lze takto prodloužit pouze jednou.
 • Slevy nelze uplatnit dodatečně po zaplacení prodloužení, ve kterém sleva zahrnuta nebyla.
 • Prodloužit lze jakoukoliv hostingovou službu (s výjimkou domén), v jakémkoliv stavu a jakkoliv dlouho před expirací.
 • Ke stávajícímu datu expirace se po zaplacení přidá dalších 12 měsíců (nebo měsíc – pokud prodloužíte o měsíc), o nic tedy nepřijdete, ale jen ušetříte.
 • Sleva platí pouze pro prodloužení vystavená ručně přes zákaznické centrum, nevztahuje se automaticky vystavené výzvy před expirací (ty však lze ručně předělat na objednávku se slevou).

Já jsem si dnes přivstal (kvůli této akci to rozhodně nebylo, přítelkyně šla na ranní) a když už jsem byl tedy vzhůru, tak jsem akci trochu využil. Jelikož jsem se rozhodl udělat pár dalších pokusných webů, na které jsem potřeboval nové domény, tak mi toto přišlo absolutně vhod.

Weby nebudou kdovíjaké velké a moc na nich ani záležet nebude, proto i ikdyž zrovna dvakrát .eu domény nemám v lásce, tak na tyto moje účely budou akorát. Zaregistroval jsem si 18 .eu domén po 6 Kč, což je 108 Kč celkově, no nekupte to za tu cenu ;-). I kdybych je měl za rok nechat všechny vyexpirovat, tak mě to nějak extra bolet nebude.

Kromě domén jsem si pořídil i 8 nových webhostingu se slevou 55% (jeden za 162 Kč na rok). Za nové webhostingy jsem dohromady zaplatil 1 296 Kč (za normálních okolností by to bylo 2 880 Kč, takže úspora 1 584 Kč!). Celkově se mi to vyplatilo a jsem za tuto oslavu rád ;-).

Při této příležitosti jsem zjistil, že mi nejspíš banka (Citibank) blokla kartu za moc platebních transakcí za sebou (platil jsem s pomocí Paypalu) a poslední webhosting budu muset zaplatit nejspíš převodem :-). Kdyby mi z karty odcházelo během hodiny a půl několik desítek tisíc (to by tam museli nejdřív ale být :-D), tak bych to pochopil, ale platby po 6 Kč a 162 Kč mi nepřijdou kdovíjak brutální. Ale díky tomu jsem alespoň zase o nějaký ten poznatek chytřejší.

Na závěr nezbývá nic jiného než popřát Wedosu vše nej a snad tu budou ještě nějaký ten pátek s námi :-).

PS: Doufám, že nebudu na trička čekat opět rok, jako minule. Ale kdyby náhodou jo, pro jistotu jsem vzal velikosti od L až po XXXL, přeci jen nikdy člověk neví, jak krásný za ten rok bude :-D.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 13.9.2012

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 756

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Wedos dnes slaví druhé narozeniny, oslavoval jsem s nimi

 1. Lukáš Knotek napsal:
  Skvělé, díky za tenhle článek, o akci jsem nevěděl, takže taky něco objednám – 18 kč za rok pořád dobrý, za to u nás nekoupím ani jízdenku na 15 minut!
  Jen škoda, že jsem to nevychytal ještě dřív, když jsem si taky přivstal – a to se snažím neotevírat čtečku po ránu, protože se pak člověk začte a nic neudělá. Kurnik asi to přehodnotím… 🙂
 2. AlesN napsal:

  Není zač 😉

  Popravdě, já bych na to také zapomněl, ještě že se blížila expirace jedné mé domény a to mě na to upozornilo.

 3. Petr napsal:
  Zdravím,na stránce blog.doprofilu.cz je sleva 25% na všechno od Společnosti Wedos. Tento kupón je použitelný jen do konce září, tak neváhejte.
 4. Jan Kartes napsal:
  Aktualne platne slevy pro hosting Wedos je mozne prohlednout zde kuponslevovy.cz/obchody/wedos-cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *