Wedos prodává své domény pojisteni.cz, pravnik.cz atd.!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Před malou chvílí skončila v televizi liga mistrů, tak než půjdu spát, tak jsem se chtěl ještě mrknout, co je nového na internetu a chtěl jsem se ještě podívat na nějaké věci ohledně pojištění. Jelikož hostuji u Wedosu a vím, že provozují i projekt pojisteni.cz, tak jsem tam zamířil a co nevidím v pravém horním rohu? Doména je na prodej!

pojisteni.cz

Docela mě ta informace hodně zaskočila, jelikož bych toto nikdy nečekal. Přeci jen ta doména je sama o sobě hodně cenná i kdyby jí vlastnil kdokoliv jiný a ne Wedos a pojištění a celkově finanční weby jsou dnes hodně v kurzu, jelikož se na nich dá slušně vydělávat.

První co mě okamžitě napadlo je, že Wedosu dochází peníze, tak hledají nové prostředky (pár miliónů za prodej dostanou). Napadlo mě mrknout i do administrace Wedosu do provizního programu a co nevidím? Kromě affilu na pojisteni.cz zmizel i pravnik.cz!

Zavítal jsem tedy na doménu pravnik.cz a tam je vyskakovací okno (ty mám zakázané) a kromě toho okna tam najdete i žlutou lištu, ve které je napsáno toto: TOP doména Právník.cz (140-170 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně!) je na prodej. Konkrétní nabídky zasílejte přes kontaktní formulář.

pravnik.cz

Povolil jsem i vyskakovací okno a tam jsem našel seznam dalších domén k prodeji, seznam najdete níže ;-).

Domeny na prodej / Domains for sale

bank.cz
banks.cz
computers.cz
dluhy.cz Krasna domena…
dluznici.cz Zajimavy obor…
dluznici.info
fotbalista.cz
fotomodelka.cz
fotomodelky.cz
game-over.cz
maloobchod.cz Pekna domena
nasweb.cz
pc.cz Vyjimecna domena, kratky nazev…
pohledavky.cz Nevahejte…
pojisteni.cz TOP domena, jedna z nejzajimavejsich v CR
pojistovna.cz Lukrativni domena
pojistovny.cz Vynikajici domena
pravni.info
pravnik.cz TOP domena a projekt s dlouhodobou navstevnosti 140-170 tisic unikatnich navstevniku mesicne! Pres 330 tisic zobrazenych stranek…
pravnik.name
pravnik.org
programy.cz
rozhodci.cz
rozhodce.cz
sms-brana.cz
sporeni.cz Zajimava domena!
svatky.cz
velkoobchod.cz Pekna domena
webradio.cz
web-radio.cz
web-tv.cz
jmeniny.cz
zapisnik.cz

Prosime, ZASILEJTE konkretni nabidky. Vsechny domeny jsou na prodej a probiha sber nabidek. Omlouvame se, ze nebudeme (z casovych duvodu) reagovat na vsechny maily.

Jak je vidět, tak se chystá velký výprodej celkem zajímavých domén, který přinese i značnou finanční injekci. Otázkou je, k čemu bude sloužit. Zda k pokrytí stávajících výdajů a nákladů a nebo k další masivní investici třeba do již několikrát zmíněného datacentra Wedos 2. Co myslíte, připravuje se něco velkého?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 25.10.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 884

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

8 komentářů k: Wedos prodává své domény pojisteni.cz, pravnik.cz atd.!

 1. Wladass napsal:
  Že by wedos potřeboval další peníze ? 😀
 2. AlesN napsal:

  Taky to na mě dělá takový dojem, jak jinak si vysvětlit totální rozprodej všeho. Zajímavé je, že se prodej netýká i vase-stavba.cz.

 3. ThinkPro napsal:
  pod týmto článkom je vyjadrenie Wedosu: http://www.hardyn.cz/pojisteni-cz-hodilo-rucnik-do-ringu/

  „Dobrý den,
  je to částečně tak jak psal Ivo. Jsme svým vlastním pánem a zároveň neumíme sedět na deseti židlích současně. To nelze. Rozhodli jsme se soustředit na hosting jako hlavní aktivitu. Máme tam další plány na rozvoj hostingu a na další IT služby.
  Nemá smysl mít mnoho projektů a ve všech být průměrný. Je lepší se věnovat jednomu a zde být nadprůměrný…Třeba se k pojištění vrátíme, až budeme mít čas. To nevylučujeme. Aktuálně na příští rok nemáme volné lidské kapacity :-)“

 4. AlesN napsal:

  Toto jsem četl, přesto mě to nějak extra moc nepřesvědčilo. Navíc se tam nezmínili o zbytku projektů a proč se nezbavují i Vase-stavba.cz, když chtějí jen hosting.

 5. Josef Grill napsal:
  Dobrý den,
  je to tak jak bylo napsáno. Toto nesouvisí s WEDOS Internet, protože tohle jsou aktivity WEDOS, a.s. a moje soukromé. S WEDOS Internet, a.s. a tedy hostingem to souvisí jen názvem a spojitostí s mojí osobou. To je potřeba rozlišit. Proto míchání druhého datacentra apod. k tomu nepatří. Jsou to tedy 3 různé subjekty (2 různé právnické osoby, které mají každá jinou aktivitu a jinou vlastnickou strukturu a k tomu já, jako fyzická osoba). To jsou základní rozdíly, které je takto chápat.

  Lidské kapacity nejsou. Já se nemohu rozčtvrtit, programátory nemůžeme naklonovat a každého, kterého jsme měli ve WEDOS, a.s. jsme dali do WEDOS Internet, a.s. a nové lidi také přijímáme pro WEDOS Internet, a.s..

  Důvodem je to, že skutečně se nemohu rozkrájet a nelze sedět na deseti židlích. Aktuálně nám hosting roste tak rychle a máme tam další plány a proto všechny síly směřuji (a ostatní kolegové) k rozvoji k hostingu. Nemá smysl dělat několik projektů průměrně. Je lepší dělat jeden projekt mimořádně nadprůměrně. Moje rozhodnutí směřuje k hostingu a chci jít touto cestou. Občas si člověk musí říct, že obětuje menší příjmy, abych dosáhl větších jinde…
  S hostingem chceme přinést další služby, chceme expandovat, chceme stavět druhé datacentrum. Je to tolik plánů, že na nejbližší roky mám o starosti postaráno.

 6. Petr napsal:
  Tohle už je jasné asi 3 měsíce. Jen teď už je to vidět veřejně.
 7. Kvasnička Jan napsal:
  Já jsem hodně zvědavý na ceny, za které se tyto domény prodají 🙂
 8. AlesN napsal:

  Takových zvědavců je tu víc 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *