WordPress 3.5.2 řeší 12 bezpečnostních chyb

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera večer byla vydaná další aktualizace WordPressu s pořadovým číslem 3.5.2.

Tato aktualizace řeší především bezpečnost (oprava celkem 12 bezpečnostních chyb) a samotný tvůrci WordPressu doporučují neváhat s aktualizací a vykonat  jí nejlépe hned!

Pokud by vás zajímalo více informací o WordPressu 3.5.2 (o jaké chyby přesněji jde), tak doporučuji navštívit tento ČLÁNEK.

Já jsem tak již učinil před malou chvilkou, takže momentálně Kecy k věci.cz již pohání nejnovější verze a vám doporučuji to samé ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 22.6.2013

Zařazeno do: Žhavé kecy

Zobrazeno: 700

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

6 komentářů k: WordPress 3.5.2 řeší 12 bezpečnostních chyb

 1. Petr napsal:
  Jen chci varovat, také jsem provedl aktualizaci na 3.5.2, ale zase jsem ze zálohy musel nahodit starší verzi, jelikož s pluginem Super Cache to dělalo problémy a zobrazovala se jen bílá stránka.

  Proto provádějte zálohy a aktualizujte klidně až upraví vývojáři vámi používaných pluginů pluginy přesně na danou verzi.

 2. Aleš Náprstek napsal:

  @Petr: Já WP Super Cache zde používám též a žádný problém jsem nezaznamenal, takže bych řekl, že buď změnu neustál jiný plugin a nebo se jednoduše nepovedla automatická aktualizace (už se mi něco podobného stalo dříve).

  Záloha při jakékoliv aktualizaci je potřeba a celkově, zálohovat by měl pravidelně vždy každý, i když se nic nového neinstaluje ;-).

 3. Petr napsal:
  @Aleš Náprstek:
  No jiný plugin to nemohl způsobit. To jsem vše kontroloval, ale jak říkáš, mohlo se něco pokazit při automatické aktualizaci.
 4. Zdeněk napsal:
  Ahoj, jsem spíš fotograf a psavec než odborník na provoz webu, takže jsem rád, že mi web běží. Když jej budu aktualizovat, zůstane tam normálně čěština, nebo budu muset nějak zasahovat do kódů?
  Dík za odpověď.
 5. Aleš Náprstek napsal:

  @Zdeněk: Ahoj, i když momentální verze se tváří jako ENG, tak čeština ti tam při aktualizaci normálně zůstane, takže se není čeho bát ;-).

  Něco jiného by bylo, kdyby se jednalo o prvotní instalaci!

 6. Zdeněk napsal:
  Fajn, dík.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *