Začínají se mi množit nabídky na spolupráci

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Posledních cca 14 dní se mi na emailu, v komentářích či přes kontaktní formulář na webu se mi začínají ozývat různí lidé s nabídkou na spolupráci. Což o to, to by samo o sobě nebylo zase až tak nic neobvyklého, obzvláště, když jdou Kecy k věci.cz pomalu a jistě nahoru a stoupá návštěvnost. Problém je především v tom, že si tito lidé, co mě takto kontaktují zřejmě myslí, že jsem úplný blbec. Jinak si ty nabídky nedokážu vysvětlit.

Než prozradím o co jde, napíšu sem všem dalším případným zájemcům si přečíst důkladně následující věty, aby konečně pochopili, co vůbec znamená slovo spolupráce a pak se teprve rozhodli, zda mě má cenu vůbec kontaktovat. Spolupráce, nebo se dá použít i slovo kooperace je druh sociální interakce! Co to znamená? Že jakýkoliv druh spolupráce musí být nějakým způsobem prospěšná pro obě strany. Jednostranný prospěch není spolupráce!

Nebudu jmenovat nikoho konkrétně, jelikož nehodlám nikoho poškodit a zesměšnit. Ale zmínit jsem se o tom musel. Chodí mi luxusní nabídky na různé slevy v E-shopech, abych toto mohl vůbec uplatnit, musím u nich samozřejmě nakoupit (můj výdaj) a ještě se o nich zde zmínit a vychválit je až na půdu. Takže shrnuto podtrženo, E-shopy získají reklamu zdarma a ještě vydělají na mě, no neberte to, když je to tak výhodné ;-).

Další nabídky jsou na umístění různých odkazů (Affiliate). Kdybych je zde chtěl mít v hojném počtu, tak už tu dávno jsou, jelikož takových programů je na internetu mraky. A teď to nejpikantnější, přišli mi už i tři nabídky na odprodej Kecy k věci.cz za částky 200 až 500 Kč. Děkuji, nemám zájem. Webu/blogu se nevěnuji jen tak pro nic za nic, abych ho prodal. I free PR weby jsem prodal dříve za mnohem větší peníze.

Nejsem žádný nafoukanec, co si neváží jakékoliv reakce a nebo ho nepotěší zájem kohokoliv, ale co je moc, to je moc. Nebráním se případné spolupráce s kýmkoliv, ale musí to být opravdu spolupráce, která bude přínosná pro mě, pro vás a koneckonců i pro můj blog. Teď bych měl otázku na návštěvníky tohoto článku. Máte s něčím podobným též zkušenosti? Podělte se v komentáři případně i o vaší nejbizarnější nabídku, která se k vám dostala. Myslím si, že by to mohlo zajímat nejen mě, ale i další.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 19.3.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 648

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

8 komentářů k: Začínají se mi množit nabídky na spolupráci

 1. Marek L. napsal:
  PR web za jakžtakž rozumnú cenu som od teba odkúpil asi len ja 😀 ostatné v aukciách moc na dračku nešli..
 2. AlesN napsal:

  Já taky nemluvil o době, která je teď :-). Chtěl jsem se těch webů zbavit stůj co stůj. Já myslel dobu cca tak rok až dva zpátky ;-).

 3. freez napsal:
  No a já ti chtěl poslat nabídku na 550,- Kč 😀 tak snad radši ani ne 😀
 4. AlesN napsal:

  To ani nezkoušej 😀 Byla by to ztráta času 😀

 5. Wladass napsal:
  Sakra za 500:D To si musel asi dlouho váhat co ? 😀
 6. AlesN napsal:

  No jéje :-D. Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli na to mám kývnout :-D. Přeci jenom 500 Kč za těch xxx hodin co jsem webu/blogu věnoval je hodně lákavé, ale nakonec jsem se rozhodl vrátit láhve od piva, které jsem u tvorby vypil a pětikilčo jsem měl též :-D.

 7. Whispere napsal:
  Nic neprodávej a raději bloguj dál. Potřebuji kvalitní blogy do RSS feedu v hlavičce na WebDealu a tento je jeden z budoucích možných kandidátů.
 8. AlesN napsal:

  Prodávat nehodlám nic. Pracovat na blogu mě baví čím dál tím víc a věnuji mu i dost času a ten mi žádné drobné nenahradí ani náhodou. Óóó, tak to děkuji, to je pro mě pocta, že jsem mezi možnými kandidáty ;-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *