Žádost o pomoc

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Po mém pokusu o rozjetí internetového fóra, o kterém jsem zde nedávno psal a které je již připraveno na spuštění a v následujících dnech se vrhnu na jeho propagaci a plnění, jsem se rozhodl vrhnout i na tvorbu dalších webů. Tentokrát se chci vrhnout do vod velice konkurenčních a to se zaměřením cestování. Celkem jsem se rozhodl rozjet 6 webů a každý se bude týkat trochu jiného zaměření, ale přesto budou na sebe trochu vázány. A teď proč to sem píšu? Potřeboval bych od vás malou pomoc s tvorbou jednoho z uvedených webů.

Každého, kdo navštíví tento článek bych chtěl požádat, zda nevlastní nějaké amatérské fotografie například z dovolené či různých cest jakéhokoliv místa, které leží v Evropě a mohl mi je poskytnout a nebo nemohl udělat. Abych to více upřesnil, může se jednat například o fotku památky, vesnice, města, náměstí, ulice, hospody, benzínky atd.. Každý byl někde a nebo někde bydlí a tím pádem má tedy možnost vyfotografovat cokoliv ze svého okolí. Sám bych toto dohromady nikdy nedal. Beru jakékoliv foto a samozřejmostí je uvedení zdroje (jméno fotografa, pokud si to budete přát, vše je jen a jen na domluvě a záleží jen na vás!).

Abych předešel radám ve znění prohledej fotobanky, tak rovnou odpovím toto. O profi fotky z fotobank nemám zájem (a není to kvůli penězům za fotky!), jelikož web bude amatérský průvodce Evropou, tak chci, aby tomu odpovídali i fotografie a vše na tom webu. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochotný mi pomoci a poskytl by mi jakoukoliv fotografii (včetně popisku, abych mohl identifikovat snadněji co na ní je), může tak učinit zasláním na následující email: admin@kecykveci.cz

Předem mnohokrát děkuji každému za případnou pomoc ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 21.3.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 624

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Žádost o pomoc

 1. Marek L. napsal:
  V mobile mám zopár stoviek fotiek z ciest po EU, (Grécko, Nemecko, Chorvátsko…), kvalita nebude zrovna najideálnejšia ale ak máš záujem, tak nejaké môžem stiahnúť do PC a preposlať…
 2. AlesN napsal:

  Kvalita není pro mě rozhodující faktor ;-). Pokud by si byl tak hodný a mohl je stáhnout do PC a poslat, tak to jen uvítám.

 3. Marek L. napsal:
  Doobeda mi to pripomeň na twitteri 🙂
 4. AlesN napsal:

  Ok. Já se tedy nejpozději do 11:00 připomenu a nedám ti pokoj, dokud nedosáhnu svého cíle ;-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *