Zajímavá novinka u Ebola.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nevím, jestli jste to již zaznamenali také, ale mnou vyzkoušený webhosting Ebola.cz, který je opravdu kvalitní a spolehlivý nabízí od dnešního dne zajímavou novinku u svých tarifů. Jaká že to je ta novinka? Dovolím si citovat přímo od zdroje.

Hosting více domén na všech tarifech !

Nyní i u základních tarifů můžete hostovat více nezávislých domén za jedny peníze a tím i ušetřit. Například na tarifu Ebola Basic můžete nyní hostovat 5 domén. Tím vychází hosting jedné domény za bezkonkurenční cenu 7,80 Kč! Stávajícím klientům rozšíření provedeme na požádání.

Co to v praxi vlastně znamená? Zajisté je toto dobrá zpráva pro ty, kdo má větší množství domén. Za 2 866 Kč za rok můžete hostovat u Eboly až 30 domén. To v přepočtu na jednu doménu znamená, že při plném obsazení vás bude stát hostování jedné domény cca 96 Kč za rok, což si myslím, že je sakra dobrá cena. Je jasné, že na takovém tarifu nebude moci hostovat 30 projektů, které budou mít desítky tisíc návštěvníků denně, ale pro takové střední a malé stránky to bude luxusní si myslím.

Pokud by někoho napadlo, že jsem dostal zaplaceno za prezentaci služeb, tak vás rychle vyvedu z omylu a rovnou mohu s čistým svědomím říci, že to tak není. Rozhodl jsem se o tom napsat s čistě informativního hlediska a to proto, aby to případně někomu dobře posloužilo, jelikož využívat Ebolu se opravdu vyplatí.

A na závěr mám pro vás ještě jeden typ (překvápko)! Ebola.cz má pro všechny ještě jedno překvápko a to je:

Pro všechny letní 30% slevový kupon na objednávky hostingu (první úč.období, max.50ks, do 31.7.2012, neplatí pro tarify multi): TW0674

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 22.6.2012

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 782

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Zajímavá novinka u Ebola.cz

  1. Leoš napsal:
    Ahoj, pomozte mi s nejakym aktualnim slevovym kuponem na sluzby webhostingu u Ebola.cz Dekuji
  2. AlesN napsal:

    Nechci býti zlým prorokem, ale Ebola.cz jen tak slevové kupóny nedává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *