Zajímavá sleva na webhosting od Ebola.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokud nemáte Twitter účet a nejste Followerem (sledujícím) Twitter účtu hostingové společnosti Ebola (doporučuji začít sledovat), tak vám snadno mohla uniknout tato informace níže v citaci, což si myslím, že by mohla být škoda.

Červencová sleva na Twitteru! Slevový kupon 50% platný do 31.7.2013 na nové objednávky hostingů Ebola Basic,Advanced a Premium. Kód:TWITT327

50% není zrovna malá sleva, jen pro srovnání u tarifu Ebola Basic tak zaplatíte místo 566 Kč pouze 283 Kč na rok a u Advanced místo 1 437 Kč pouze 719 Kč a u Premium tarifu místo 2 889 Kč pouze 1 446 Kč!!

Pokud chcete slevu uplatnit, není nic jednoduššího, než kliknout na stránky Ebola.cz a objednat nový webhosting dle vaší volby a v posledním kroku objednávky před potvrzením uplatnit zmíněný kód.

Mimochodem, Kecy k věci.cz spolehlivě hostují u Ebola.cz již několik měsíců na webhostingovém tarifu EBOLA ADVANCED, takže jestli sem chodíte pravidelně, tak jste si mohli všimnout, že nejsou žádné problémy a to se zde kolikrát sejde i více návštěvníků najednou ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 15.7.2013

Zařazeno do: Žhavé kecy

Zobrazeno: 833

Štítky: , , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *