Zajímavé novinky na Monitoruju.net

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Web Monitoruju.net jsem tu poměrně nedávno představoval a upozorňoval na výhody, které tento webík uživatelům (převážně těm, co se pohybují na internetu ohledně domén a webů) nabízí zcela zdarma a z toho jsou některé naprosto unikátní a jinde je nenajdete.

Od doby, co byl představující článek publikován se na Monitoruju.net objevily další nové služby, o kterých si myslím, že se určitě vyplatí opět informovat ;-). Jak už je pomalu a jistě tradicí Vladimíra Pilného (majitel webu), opět jsou některé služby naprosto unikátní.

Co je tedy na Monitoruju.net nového? Došlo o rozšíření ceníku domén o další firmu. U volných domén došlo k rozšíření o seznam, který je složen z obecných slov a krom toho máte možnost navštívit i sekci s názvem Názory, kde se můžete k Monitoruju.net vyjádřit, či dokonce svým nápadem pomoci web ještě vylepšit ;-).

Monitoruju.net  Volné doményDále byla spuštěna služba s názvem Expirované domény, kde naleznete všechny expirované .cz domény od 1.12.2012 ;-).

Monitoruju.net  Expirované doményNo a nakonec jsem si nechal tu největší novinku, kterou Monitoruju.net spustilo a tou je služba nazvaná Statistika odchytávaných domén. Tuto službičku nabízí ve spolupráci se Subreg.cz (což je přední český registrátor domén) a služba poukazuje na domény, které byli po expiraci odchycené registrátory (vždy je zveřejněné jaký registrátor odchytil) a jestli u něj zůstala, nebo byla doména převedena nakonec k někomu jinému ;-).

Statistika odchytávaných domén

Každopádně, vše máte na webu podle mě dobře vysvětlené, takže se v tom přehledu myslím dokáže vyznat opravdu každý. Pro lepší představu doporučuji Monitoruju.net navštívit a služby okouknout osobně pro lepší představu. Osobně jsem moc zvědav, co nového ještě tento web představí a nabídne a proto budu rozhodně sledovat vývoj i nadále ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Zajímavé novinky na Monitoruju.net

 1. Wladass napsal:
  Díky za článek a super shrnutí 🙂 Ohledně toho, co se připravuje budu mlčet, ale snad se konečně dokopu i slibovanému a rozdělanému Monitoringu webů 🙂
 2. AlesN napsal:

  Není zač 😉

 3. Krabath napsal:
  Na ten Monitoring webů se těším.

  OT: AlesN: pořád mám ty odkazy otevírané ve stejném okně. Je to divný proč??

 4. AlesN napsal:

  Možná už mě napadlo řešení, tak jestli budeš chtít, tak ho zítra můžeme odpoledne vyzkoušet 😉
  Budu na Skype, tak až tam budeš též, tak se mi napiš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *