Získejte hodnotné ceny za hraní her, sledování videí a seriálů

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Hrajete často online flash hry nebo rádi sledujete na internetu zábavné videa či seriály? Co byste řekli na to, kdybyste za tyto vámi oblíbené činnosti dostávali věrnostní body, které můžete později vyměnit za hodnotné ceny? V případě, že se vám tato nabídka zalíbila, nezapomeňte číst dále pro získání více informací.

Jelikož si zábavný internetový portál Maxo.cz váží každého svého aktivního uživatele, má pro vás připraveno spoustu hodnotných cen, které můžete získat za vámi získané věrnostní body.

Jak získat věrnostní body?

  • Hraním online her (1 věrnostní bod)
  • Sledováním videí a seriálů (1 věrnostní bod)
  • Přivedením návštěvníka přes referenční odkaz, který naleznete ve vašem profilu (3 věrnostní body), a jestliže se zaregistruje (15 věrnostních bodů)
  • Komentováním her, videí, seriálů a diskutováním na fóru  (1 věrnostní bod)
  • Hraním bonusových her (prozatím je zde jen jedna bonusová hra zvaná HI-LO, kde můžete body buď to lehce získat, nebo také lehce ztratit, vše je zde jen o štěstí, které vám nesmí chybět)

Získávaní bodů tedy není nijak náročné a sbírat tyto body můžete ihned po vytvoření vašeho účtu.

Jaké ceny lze získat?

Skútr o výkonu 50kw, výkonný stolní počítač, notebook na cesty, soustavu reproduktorů k PC, sluchátka značky KOSS, MP3 přehrávač, flashdisk a mnoho dalších skvělých cen.

Všechny ceny jsou přehledně vypsány v tabulce na webových stránkách společně s počtem věrnostních bodů, které musíte mít pro jejich získání, ale v případě, že se vám nebude líbit ani jedna z uvedených cen, je možné se domluvit s autorem na jiné ceně, kterou si vyberete nebo na vyplacení honoráře na váš bankovní účet.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 6.5.2013

Zařazeno do: Soutěže

Zobrazeno: 946

Štítky: , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *