Zjistěte si, jaký váš Tweet byl nejúspěšnější a kdo vás nejvíce sledoval

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Díky vánočnímu a povánočnímu shonu jsem neměl moc času a mnoho toho zde neudělal a proto jsem se to dnes rozhodl napravit a rád bych vás upozornil na celkem pěkný online nástroj na monitorování vaší činnosti na Twitteru, kterou vám vykreslí v celkem pěkné infografice. Objevil jsem ho defakto náhodou teprve před pár dny, kdy jsem tak brouzdal po internetu a hledal nějaké nové užitečné nástroje, co se dají reálně k něčemu vůbec použít.

Tento online nástroj se jmenuje Vizify (tvoří ho zkratky těchto slov: Visualizing, Realizing a Clarifying) a najdete ho na stejnojmenné doméně s .com koncovkou (vizify.com).

VizifyVizify je naprosto zdarma, takže se nemusíte bát, že by to po vás chtělo něco zaplatit. Registrace je velice rychlá (nezabere ani minutu) a jakmile se do Vizify načtou údaje z vašeho Twitter účtu, tak máte okamžitě přístup k podobným inforgafikám, jako můžete vidět níže na obrázcích ;-).

Kecykvecicz s Vizify Bio

Kecykvecicz Vizify Bio

Kecykvecicz Vizify Bio 2Obrázky jsou pouze ilustrativní a brané z mého profilu pro tento web/blog, tedy žádná velká statistická hitparáda to není :-). Ale pokud máte přeci jen trochu více aktivní profil než já, tak to bude vypadat již mnohem lépe.

Aby toho nebylo málo, tak mi dnes dorazil informační email od Twitteru, který na tento nástroj též poukazuje a jsou přes něj zachyceny takzvané Golden Tweets. A čísla u jednotlivých Tweetů jsou docela zajímavá. Komu email nepřišel, tak se může podívat níže na obrázek.

Golden Tweets

Kdo trumfne Obamu? 😀

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 28.12.2012

Zařazeno do: Sociální sítě

Zobrazeno: 753

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

3 komentářů k: Zjistěte si, jaký váš Tweet byl nejúspěšnější a kdo vás nejvíce sledoval

  1. kanter napsal:
    veľmi zaujímavý nástroj :), idem to skusiť
  2. Wladass napsal:
    Tak jsem to vyzkoušel, ale jako nějaký převratný nástroj mi to nepříjde 🙂
  3. AlesN napsal:

    @Wladass: Je to spíš taková blbinka na infografiku, než něco revolučního 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *