Zkušenost s Wellness pobytem v hotelu Kopanice

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Před skoro třemi měsíci jsem tu psal článek o tom, jak jsem vybíral dárek k 30. výročí svatby. Teď co byl víkend 5.10. – 7.10. 2012 se zmíněný pobyt v hotelu Kopanice uskutečnil (byli na něm rodiče mojí přítelkyně), tak se s vámi mohu podělit zprostředkovaně o jejich zkušenosti a dojmy z celého pobytu (článek není reklamní, takže žádné vymyšlené superlativy atd.).

V pátek 5.10. rodiče přítelkyně dorazily do hotelu v cca kolem 17 hodiny (nástup měl proběhnout kdykoliv po 14:00, ale aby nepřišli pozdě na večeři) a v recepci hotelu se dočkali vřelého přijetí, které bylo okořeněno třemi hrajícími harmonikáři! Na recepci se prokázali dárkovými poukazy a následně jim byli předány klíče od pokoje i s programem na celý pobyt.

Z recepce se šli vybalit a trochu zabydlet do rodinného suitu (měli pokoj označen číslem 301). Pokoj vybavením odpovídal přesně popisu, který najdete na internetových stránkách hotelu i fotkám z poukazu! Dle slov rodičů byl pokoj vzhledově velice hezký, čistý (každý den je úklid pokojů a najdete v něm i nějaké to květinové překvapení ;-)) a útulný.

Ve 20:00 šli rodiče na večeři, která byla prý velmi chutná a bohatá (co přesně měli jsem zapomněl zjistit a volat se mi jim jen kvůli tomu nechtělo), takže od stolu odcházeli skoro jako těhotný prý :-). Ve 22:00 je čekala na 1 hodinu Whirlpool vana (soukromě) i s 1 láhví sektu! Prý to bylo super.

Na druhý den (v sobotu) je ráno v 8:00 čekala bohatá snídaně do postele. Po luxusní snídani vyrazili rodiče před obědem (měli volno a procedury až odpoledne) na procházku po krásném okolí. Dokonce se jim povedlo i trochu zabloudit a po chvilce byli opět doma na Slovensku (hotel není moc daleko od hranic) ;-).

Po procházce šli na oběd, který byl opět bohatý a chutný a po obědě se postupně přesunuli opět do Wellness centra, kde je čekali masáže „Kouzlo svíčky“ a „Relaxace“. Po masážích se rodiče ještě chvilku zdrželi ve vířivce a bazénu a pak se šli pomalu připravit na večeři.

Ta je tentokrát čekala v romantickém duchu a měli vyhrazený koutek jen pro ně dva se svíčkami a další mi podobnými „krávovinkami“ ;-). Prý to bylo celé udělané moc hezky a jídlo jako již tradičně velice chutné a syté.

V neděli si ráno rodiče dopřáli snídani a po ní poslední proceduru v podobě vinné koupele. Po koupeli následoval oběd a po něm balení a chystání se k odjezdu. Celkově vzato a shrnuto byli rodiče s pobytu nadšený a moc se jim tam vše líbilo. Veškerý perzonál hotelu byl velmi milý a vstřícný.

Podotýkám, že nikdy na žádném Wellness pobytu nikdy nebyli, maximálně jen dovolená u moře, ale kdyby se jim cokoliv nezdálo, tak by to řekli a já bych to zde zdůraznil. Jedinou vážnější výtku za celou dobu měl táta přítelkyně a to, že je to tam diskriminační pro kuřáky (v celém areálu se nekouří, tak běhal bůhví až kam, ale je tam kuřácký koutek, kterého se všiml až skoro před odjezdem :-)).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 8.10.2012

Zařazeno do: Zdraví

Zobrazeno: 749

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *